E shtunë, Janar 20, 2018
Ballina Etiketimet Shembet

Etiketim: Shembet

Shembet ura në Kolumbi, vdesin nëntë punëtorë

Një urë që lidh dy pjesë të një autostrade, në ndërtim e sipër, është shembur në Kolumbi duke vrarë të paktën nëntë punëtorë...

Panik tek Shkëmbi i Kavajës/Rrëzohen 4 kate të pallatit 24 katësh...

Katër katet e fundit të një pallati tek "Shkëmbi i Kavajës" janë shembur. Pallati mendohet të jetë mbi 24-katësh, pasi ka kate nëntokë dhe rreth...

Tropojë, shembet miniera e Lajthizës, një i vdekur

Një person ka mbetur i vdekur dhe një tjetër dyshohet se është plagosur pas shembjes së një galerie në minierën e Lajthizës në Tropojë. Sipas...

Shembet ura në Kolumbi, 11 të vdekur dhe 14 të plagosur

Të paktën 11 persona kanë vdekur dhe 14 të tjerë kanë mbetur të plagosur kur një urë e famshme plot me turistë është shembur...

EDITORIAL

Çorba e reformës

FORUM