E shtunë, Shkurt 23, 2019
Ballina Etiketimet Shehu

Etiketim: shehu

Shehu: Rama, presion për të çuar çdo qënie të gjallë drejt...

Deputeti i PD-së Tritan Shehu pohoi se për kryeministrin Edi Rama, check up-i është “patate e nxehte” me të cilën ai po kërcënon. Përmes një...

Aleatët e Bashës, Shehu e Mediu kundër bojkotit të zgjedhjeve

Në fillim ish-kryeministri Sali Berisha dhe më pas Lulzim Basha, thonë se opozita nuk mund të hyjë në zgjedhje me Edi Ramën kryeministër. Me idenë...

Shehu: Shqipëria e Kosova të bëjnë çmos për një rezultat pozitiv...

Deputeti demokrat Tritan Shehu ka deklaruar sot se faktori shqiptar në Ballkan duhet të ndikojë në një rezultat pozitiv të referendumit për emrin e...

“Ideja e kufijve, pas deklaratave të Majkos”, Shehu: Destabilizohet Ballkani. Thaçi...

Ish-ministri i Jashtëm, deputeti demokrat Tritan Shehu ka kërkuar që Shqipëria të marrë një rol kyç në çështjen e kufijve dhe të qëndrojë kundër...

Qendër rehabilitimi për terroristët e ISIS, Shehu: Cënohet siguria kombëtare

Deputeti i Partisë Demokratike Tritan Shehu pas lajmit që qarkullon në media se në vendin tonë do të ngrihet një qendër rehabilitimi për ish-anëtarët...

Sulmet ndaj LGBTI, Donald Lu parlajmëron Manjanin dhe Shehun: Kujdes!

Ambasadori amerikan në Tiranë përmendi me emra dhe lavdëroi disa funksionarë publikë që u dolën në krah LGBTI-ve.Gjatë forumit që po zhvillohet sot për...

Takimi me Presidentin, Shehu: Çështjen e detit ta zgjidhim në Gjykatën...

Presidenti Ilir Meta sot ka pritur në një takim konsultativ ish-ministrin e Jashtëm Tritan Shehu në lidhje me marrëveshjen e kufirit detar mes Shqipërisë...

Negociatat Bushati-Kotzias, Shehu: Aventurizëm, mashtrim dhe kapitullim (VIDEO)

Ish-ministri i jashtëm, Tritan Shehu ka folur për ecurinë e bisedimeve me Greqinë. I ftuar në rubrikën ‘Opinion’ në News24, Shehu tha se ministria...

3 të majtë e 3 të djathtë, deputetët e ’92 që...

Drejtor Ekzekutiv i Institutit të Studimeve Politike, Afrim Krasniqi, ka publikuar 6 kandidatët për deputet të cilët e kanë fijuar karrierën e tyre që...

‘Shpërthimi’ i Majkos, Shehu: I vonuar, por duhet përshëndetur

Pas alarmit të lëshuar sot nga deputeti i PS-së, Pandeli Majko se kultivimi i kanabisit, lirimi i kriminelëve dhe gjyqtarë e prokurorë biznesmenë po...

EDITORIAL

Shqipëria drejt kaosit total. Ndërkombëtarë, ndërhyni!

-Opozita, pas deklaratës së kryeministrit Rama, ka vendosur të radikalizojë qëndrimet në lidhje me protestat. Nuk do...

FORUM

Astrit Patozi: Shqipëria nuk do digjet, Rama e Basha hëngshin kokën me njëri-tjetrin

Nga Astrit Patozi SHQIPËRIA NUK DO TË DIGJET, EDHE PSE "BIJTË E SHQIPES" I KANË MARRË NË DUAR...

Sonila Meço: Shqiptarëve u ka “ngordhur” nervi i protestës

Nga Sonila Meço “Anketa Europiane e Cilësisë së Jetës e hartuar nga Komisioni Europian, në shtatorin e kaluar...