E shtunë, Shkurt 23, 2019
Ballina Etiketimet Sharja

Etiketim: sharja

Sharja e Ramës kur është me nerva? E tregon Ministri

Ministri i Turizmit, Blendi Klosi, ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisioni ‘Shiko kush luan’ në Top Channel. Në një prej lojërave të organizuara...

Manjani: Cili kryeministër në Europë shan njerëzit e thjeshtë?! Palaço përfundimisht!

Në lidhje me një regjistrim audio ku pretendohet se është zëri i kryeministrit Edi Rama që shan një qytetar, reagon ish-ministri i Drejtësisë Ylli...

“Ik pir… BE!”

Presidenti i Filipineve, Roddirgo Duterte, e ka kritikuar ashpër Bashkimin Evropian, pasi kjo e fundit u bëri thirrje autoriteteve filipinase që të nisin një...

EDITORIAL

Në tetor 2019 zgjedhje vendore dhe parlamentare, ndryshe parizienët do shikojnë nga Tirana

-Zgjedhjet e datës 30 qershor duket se  nuk do zhvillohen, pasi deri atëhere do jetë krijuar qeveria...

FORUM

Media franceze: Rinia shqiptare e sheh të ardhmen diku tjetër

Pasi doli prej vendit ku ishte fshehur brenda një kamioni të mbushur me lodra për fëmijë në...

Astrit Patozi: Shqipëria nuk do digjet, Rama e Basha hëngshin kokën me njëri-tjetrin

Nga Astrit Patozi SHQIPËRIA NUK DO TË DIGJET, EDHE PSE "BIJTË E SHQIPES" I KANË MARRË NË DUAR...