E premte, Shkurt 22, 2019
Ballina Etiketimet Sergio Ramos

Etiketim: Sergio Ramos

Sergio Ramos është njeriu i rekordeve, tani arrin edhe një tjetër

Sergio Ramos nuk është një mbrojtës i zakonshëm, në të mirë e në të keq. Pasi ka mahnitur gjithë botën me gola përcaktues në...

VIDEO/ Sergio Ramos një basketbollist i vërtetë. Shikoni çfarë ka bërë…

Sergio Ramos nuk ka talent vetëm në futboll por edhe me sportin me top në dorë. Mbrojtësi spanjoll ka postuar nj video ku tregon...

Ramos deklaratë emocionuese pas triumfit në Champions

Real Madrid sërish është “mbreti” i Europës pasi ka triumfuar në finalen e Champions Leagues. Skuadra e drejtuar nga Zinedine Zidane ka shkatërruar 4-1 skuadrën...

Analiza e Sergio Ramos: Ja pse e fituam titullin kampion…

Sergio Ramos është një ndër lojtarët më të rëndësishëm te Reali që dha kontributin e tij maksimal në fitimin e titullit  kampion në La...

VIDEO/ Gjesti i ulët i Sergio Ramos, nëse dënohet humbet finalen…

Mbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos, është bërë epiqendra e “sulmeve” nga fansat e futbollit në rrjetet sociale, pas një goditje që bëri ndaj...

VIDEO/ Zbulohet fakti tronditës për Sergio Ramos sesi i shënon golat...

Programi "Jugones" ka publikuar lëvizjet e Sergio Ramos në zonën bavareze, ku Marco Asensio ia bllokon kundërshtarin Jerome Boateng, që Ramos të mbetet i...

Pas shortit, Ramos i frikësuar nga Bajerni i Mynihut

Menjëherë pas shortit të Champions Leagues, mbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos ka reaguar në rrjetet sociale. Spanjolli është i vetëdijshëm që dueli kundër Bajernit...

Real Madrid i falet Ramos, mposhti Malagen

Është Sergio Ramos dhe jo Ronaldo njeriu që nxjerr Realin nga mini-kriza. Mbrojtësi shpëton Los Blancos me një dygolësh që vendosi fitoren 2-1 ndaj...

VIDEO/ Sergio Ramos pështyn kundërshtarin në fytyrë

Sergio Ramos në ndeshjet e fundit është kthyer në protagonistin e Real Madrid. Si për mirë, për golat e shënuar në minutat e fundit...

“El Clasico”, Sergio Ramos befason Barcelonën, barazon në të 90’

E ndërsa dukej se Barcelona do të dilte fituese nga “Camp Nou” duke mposhtur rivalët e përjetshëm, mbrojtësi i Real Madrid ka barazuar shifrat...

EDITORIAL

Emrat kandidatë për kryeministër që pranon Opozita për Qeverinë Tranzitore

Djegia e mandatëve të deputetit fut në krizë politike, kushtetuese dhe shoqërore vendin. Parlamenti nuk mund të...

FORUM

Monologu i Ramës, në panik, i tmerruar, arrogant …

Nga Kastriot Islami/ Sonte në konferencën e shtypit, Rama gulconte nga frika, nga paniku…Atij i merrej fryma nga...

Pse mbërritëm deri këtu?

Nga Jamarbër Malltezi* Situata aktuale është krejtë sisht anormale, por nuk është aksidentale. Kjo situatë është pasojë e...