E shtunë, Shkurt 23, 2019
Ballina Etiketimet Sergio Ramos

Etiketim: Sergio Ramos

Sergio Ramos: Reali i Madridit do ta kujtojë vitin 2018 si...

Ndërsa bota përgatitet t'i japë lamtumirën vitit 2018, kapiteni i Realit të Madridit, Sergio Ramos ndihet i trishtuar të lë pas një vit të...

VIDEO/ Rambo-Ramos, kënga qesharake që ka marrë 24 milion klikime

Sergio Ramos tashmë është i njohur për ndërhyrjet e tij brutale ndaj lojtarëve kundërshtarë. Ai është lojtari më i ndëshkuar në botë me kartonë, pasi...

Ramos më në fund flet për akuzat e dopingut: Ja si...

Një lajm i bujshëm ka ardhur nga Gjermania ku “Der Spiegel” ka publikuar disa raporte të tjera të “Football Leaks”. Tashmë bëhet fjalë për një...

Skandali, Ramos doli pozitiv pas testit antidoping dhe UEFA e mbuloi

Sipas Football Leaks, Sergio Ramos ka rezultuar pozitiv ndaj një testi anti-doping të bërë para finales së Champions League të luajtur kundër Juventus në...

‘Rrjedhje’ e re tek Reali, Ramos gati largimin për 100 mln...

Një lajm “bombë” ka qarkulluar ditën e sotme në mediat spanjolle, dhe më konkretisht është “Don Balon” që bën me dije se lideri i...

Akuzat e anglezëve ndaj Sergio Ramos, reagon futbollisti spanjoll

Sergio Ramos është kthyer në një nga personat më të urryer në Angli. Futbollisti I Real Madrid dhe kombëtares së Spënjës, fillimisht në finalen...

Kapiteni Ramos vendos veton: Shkarkimi i Lopeteguit do të ishte një...

Kapiteni i Realit, Sergio Ramos është kundër një largimi të mundshëm të Lopeteguit nga largmi i Realit pas rezultateve zhgënjyese në ndeshjet e fundit....

Hera e 8-të radhazi, Ramos qendërmbrojtësi më i mirë në botë

Për sezonin e tetë radhazi, kapiteni i Real Madridit dhe i Spanjës, Sergio Ramos do të jetë prezent në ceremoninë e FIFA-s për çmimin,...

FOTO/ Pilar Rubio i jep lamtumirë verës me foto seksi

Bashkëshortja e mbrojtësit spanjoll Sergio Ramos, Pilar Rubio i ka dhënë fund pushimeve verore. Prezantuesja televizive ka postuar një foto mjaft provokuese në rrjetet sociale,...

Sampdoria pas Ramos: Jeni të sigurt që merkato është mbyllur?

“Jeni të sigurt që merkato është mbyllur?”. Ky është postimi ironik i Sampdorias që po bën xhiron e botës, falë “look”-ut të ri të...

EDITORIAL

Shqipëria drejt kaosit total. Ndërkombëtarë, ndërhyni!

-Opozita, pas deklaratës së kryeministrit Rama, ka vendosur të radikalizojë qëndrimet në lidhje me protestat. Nuk do...

FORUM

Astrit Patozi: Shqipëria nuk do digjet, Rama e Basha hëngshin kokën me njëri-tjetrin

Nga Astrit Patozi SHQIPËRIA NUK DO TË DIGJET, EDHE PSE "BIJTË E SHQIPES" I KANË MARRË NË DUAR...

Sonila Meço: Shqiptarëve u ka “ngordhur” nervi i protestës

Nga Sonila Meço “Anketa Europiane e Cilësisë së Jetës e hartuar nga Komisioni Europian, në shtatorin e kaluar...