E hënë, Nentor 19, 2018
Ballina Etiketimet Selfie

Etiketim: selfie

Mania e fotove “Selfie”, shprehen ekspertët

Fiksimi pas fotove ‘selfie’ është shenjë e një problemi mendor, paralajmërojnë ekspertët. Ato mund të tregojnë probleme psikologjike apo shqetësime në lidhje me persona...

Fantazma e gjyshes, selfie me telefonin e 34-vjeçares

Në Rumani ka ndodhur një ngjarje e çuditshme, ku një grua 34 vjeçare pretendon se fantazma e gjyshes së vdekur, ka bërë një “selfie” me...

Astrit Patozi: Shqipëria, si dekor për selfiet e Edi Ramës

Nga Astrit Patozi Në fakt, nuk jam anëtar i komisionit të Veprimtarive Prodhuese, por kjo nuk besoj se është pengesë për të qenë i ndjeshëm...

EDITORIAL

Basha:15 oligarkë marrin 2,2 miliardë euro nga buxheti i shtetit dhe 150 milion euro çdo vit

Lulzim Basha sot ka qenë i prerë dhe më i drejtëpërdrejtë se çdo herë kohët e fundit....

FORUM

Gazeta e parë në tokat shqiptare: “Iskodra” e vitit 1868, ku asnjë fjalë nuk ishte shqip!

Ilirjan Agolli Historianët dhe bibliografët e shtypit shqiptar (1) deri pak kohë më parë nuk ishin në dijeni...

Clement Atlee: Lufta sekrete e antiChurchillit

Sot Clement Attlee konsiderohet gjerësisht si një lider i madh socialist, por nga arkivat po del një...