E dielë, Shkurt 17, 2019
Ballina Etiketimet Selfie

Etiketim: selfie

Kjo selfie u bë virale për një arsye të veçantë

Kush e mendonte se një selfie e zakonshme do të bënte kaq shumë bujë? Alyssa Bordelon është një përdoruese e Twitter, nga New Orleans...

Shoferi i MPJ me “selfie” dhe puro priti vendimin, nuk mungoi...

Një nga shoferët e MPJ, ka postuar në facebook një foto e cila tregon se ai është në gjendje të mirë, me humor e...

Mania e fotove “Selfie”, shprehen ekspertët

Fiksimi pas fotove ‘selfie’ është shenjë e një problemi mendor, paralajmërojnë ekspertët. Ato mund të tregojnë probleme psikologjike apo shqetësime në lidhje me persona...

Fantazma e gjyshes, selfie me telefonin e 34-vjeçares

Në Rumani ka ndodhur një ngjarje e çuditshme, ku një grua 34 vjeçare pretendon se fantazma e gjyshes së vdekur, ka bërë një “selfie” me...

Astrit Patozi: Shqipëria, si dekor për selfiet e Edi Ramës

Nga Astrit Patozi Në fakt, nuk jam anëtar i komisionit të Veprimtarive Prodhuese, por kjo nuk besoj se është pengesë për të qenë i ndjeshëm...

EDITORIAL

A është i ligjshëm përdorimi i gazit helmues ushtarak në protestën qytetare? (VIDEO)

Policia dhe Garda e Republikës ka përdorur në protestën e sotme gaz lotsjellës, jo vetëm ndaj disa...

FORUM

Neritan Sejamini: Reagim i turpshëm i ambasadave

Nga Neritan Sejamini- Është qesharake të shikosh nivelin e turpshëm ku kanë përfunduar ambasadorët perëndimorë në Tiranë: bëjnë...

Lubonja: Policia e papërgatitur për protestuesit

Analisti Fatos Lubonja i ftuar në rubrikën “Opinion’ në News 24 ka komentuar protestën e ditës...