Ballina Etiketimet Selfie

Etiketim: selfie

Aplikacioni për selfie perfekte

Drita e duhur, pozicioni i fytyrës, shprehia, ambienti që është në sfond, distanca nga objektivi. Pra, të bësh një selfie perfekt pa filtra apo...

Përpiqet të bëjë selfie, gruaja shkatërron veprat e artit me vlerë...

Një turiste po bënte një seflie brenda një galerie në Los Angeles por diçka e tmerrshme ka ndodhur. Ajo ka shkatërruar disa vepra arti me...

Buzëqeshja në selfie iu bën të dukeni më të vjetër

Dilni gjithmonë të qeshur në sefie? Surprizë: Kjo iu bën të dukeni më të vjetër! Gjithmonë keni besuar se buzëqeshja iu bën të dukeni më...

Video/ Deputetët kapen “mat” në Kuvend, nga selfiet e kafet tek...

Varësisë ndaj teknologjisë nuk kanë mundur t’i “shpëtojnë” as deputetët e Kuvendit të Shqipërisë. Madje, aparatët celularë dhe interneti duket se janë mënyra më...

“Selfie, lojëra dhe kafe”, deputetët ‘kapen mat’ në Kuvend (VIDEO)

Varësisë ndaj teknologjisë nuk kanë mundur t’i “shpëtojnë” as deputetët e Kuvendit të Shqipërisë. Madje, aparatët celularë dhe interneti duket se janë mënyra më...

Gati për foto romantike, i dashuri e hedh vajzën nga shkëmbi...

Një vajzë e re franceze është shtyrë nga i dashuri i saj nga një shkëmb. Ndoshta do t’ju duket e habitshme një skenë e...

Bora sjell shpresë në Stamboll: “Një moment, ku trishtimi harrohet” (FOTO)

"Vjen një moment, kur ju mund të harroni trishtim dhe frikën",- thotë Cenk Capan, një 37 vjeç, pronar i një restoranti në Stamboll. Viti i ri...

Kjo selfie u bë virale për një arsye të veçantë

Kush e mendonte se një selfie e zakonshme do të bënte kaq shumë bujë? Alyssa Bordelon është një përdoruese e Twitter, nga New Orleans...

Shoferi i MPJ me “selfie” dhe puro priti vendimin, nuk mungoi...

Një nga shoferët e MPJ, ka postuar në facebook një foto e cila tregon se ai është në gjendje të mirë, me humor e...

Mania e fotove “Selfie”, shprehen ekspertët

Fiksimi pas fotove ‘selfie’ është shenjë e një problemi mendor, paralajmërojnë ekspertët. Ato mund të tregojnë probleme psikologjike apo shqetësime në lidhje me persona...

EDITORIAL

Kryemadhi: Protesta popullore kundër Ramës

Skandalet e fundit që faktojnë përfshirjen e zyrtarëve qeveritarë në vjedhjen e votave dhe bashkëpunimin me bandat...

FORUM

Po vjen Dimri Arab

Nga Hassan Hassan Tre vjet më parë, sekretari i atëhershëm i Mbrojtjes, Eshton Karter, e cilësoi dominimin në...

A shkoi Gruevski në Hungari nga Shqipëria? Ambasada hungareze preferon të mos komentojë

Nga Ardi Pulaj - Debati se si ish kryeministri nacionalist e populist i Maqedonisë, Nikolla Gruevski, i kërkuar...