E entje, Shtator 20, 2018
Ballina Etiketimet Selenice

Etiketim: Selenice

Enrik Mehmeti: Ja pse ndodhi tragjedia me 8 të vdekur në...

Ka kaluar gati një muaj nga ngjarja e rëndë e ndodhur në fshatin Resulaj në Selenicë të Vlorës, ku Ritvan Zykaj vrau me gjakftohtësi...

Në familjen e 8 të vrarëve në Selenicë: Duam të takojnë...

Gazetarja e ''Top Channel'', Anila Hoxha, ishte në fshatin Resulaj të Selenicës, aty ku Ritvan Zykaj ekzekutoi me armë tetë kushërinjtë e tij. ''Dua...

Rama flet për kasaphanën e Selenicës: Masakër haluçinante

Kryeministri Edi Rama ka folur për herë të parë me zë dhe figurë për masakrën e Vlorës me 8 të vrarë, duke theksuar se...

Të bëhemi Njerëz…

Nga Agim Jazaj - (Fjalimi i mbajtur në ceremoninë mortore të 8 viktimave të Masakrës së Selenicës) Kjo është një gjëmë që nuk ka ndodhur këtu,...

Masakra me 8 të vrarë, sot ditë zie në Selenicë

Pas masakrës së tmerrshme në fshatin Resulaj, bashkia Selenicë ka ulur flamujt në gjysmë shtizë. Masakra me 8 viktima në fshatin Resulaj të Vlorës, tronditi...

Rindërtohet skema në 3D e masakrës – Si i vrau Ridvani...

News24 dhe BalkanWeb kanë rindërtuar në 3D skemën e ngjarjes në Resulaj të Selenicës ku mbetën të vdekur 8 persona. 24-vjeçari Ridvan Zykaj u largua...

Sarës dhe Ledjonit! Ish nata e yjeve që bien!

Nga Klodjana Haxhiaj- Sares dhe Ledjonit! Sot ish nata e yjeve që bien! Pse u vranë Sara e Ledjoni? Ç’është kjo dorë gjakatare, qe sot vrau...

Politika zgjohet pas krimit makabër: Ligje më të ashpra për armët...

Masakra çnjerëzore e Selenicës, ku u vranë barbarisht 8 persona mes të cilëve fëmijë e gra, ka shokuar opinionin publik. Krimi, më i rëndi...

Autori në polici: Më akuzuan për vjedhje. Selenica në ditë zie

Autori i masakrës së Selenicës, nga deklarimet në polici, thotë se ngjarja ka ardhur pasi një nga djemtë e Demirit e kishte akuzuar për...

Masakër në Vlorë, 8 të vdekur. Mes të vrarëve ka gra...

Një masakër e vertetë mund të quhet ajo që ka ndodhur sot në fshatin Resulaj në Vlorë. 8 persona kanë humbur jetën nga të shtënat...

EDITORIAL

Ministri gjerman: Duam reforma konkrete e jo vetëm tortë për mua!

Që prej muajit qershor qeveria "Rama" ka deklaruar se Bashkimi Europian i ka hapur negociatat me Shqipërinë,...

FORUM

PS dhe Kushtetuta e Rilindjes

Nga: Ylli Manjani Metmorfozë.. ————— Partia Socialiste e ka patur të shenjtë Kushtetutën dhe ligjin! Sa herë juristët ngrinin zërin për...

Arkitekti i Ramës dhe arkitekti i Hitlerit

Nga Aurel Plasari/ Po “arkitektë oborri” nuk paska? Ashtu si ka pasur dhe ka “poetë oborri”, “piktorë oborri”...