E shtunë, Janar 19, 2019
Ballina Etiketimet Selena

Etiketim: Selena

Taylor dhe Selena, një festë vetëm për femra me verë të...

Një festë për Selena Gomez dhe Taylor Swift. Të dy mikeshat e pandara janë bashkuar pas disa muajsh në një mbrëmje “20wineteen” vetëm për...

Lamtumirë Selena, Justin Bieber tashmë në krahët e një striptisteje

Ka mjaftuar vetëm 2 javë nga ndarja e tyre që ata ta harrojnë krejtësisht njëri-tjetrin. Teksa Selena Gomez ka qenë në një udhëtim me jaht...

Selena, Rihanna dhe JLo, njerëzit më të fuqishëm të rrjeteve sociale

Kur bëhet fjalë për mediat sociale, gratë kanë fuqinë. Statistikat e reja të lëshuara të premten tregojnë se tetë nga dhjetë njerëzit më të fuqishëm...

10 VIP-at më të ndjekur në Instagram

Instagrami është kthyer në rrjetin social të preferuar të personazheve publike dhe jo vetëm, duke lënë pas kështu Facebook dhe Twitter. Këngëtarë, aktorë, futbollistë...

Selena dhe Zayn së shpejti në një bashkëpunim

Mjaftoi një koment nga një faqe fansash në Instagram që portalet online të shkruajnë për dyshen e famshme. Së fundmi aludohet se Selena Gomez dhe...

Selena e pranon më në fund

Selena Gomez ka konfirmuar më në fund rilidhjen me dashurinë e saj të parë, Justin Bieber. Aktorja 25-vjeçare ka folur për mashkullin e jetës së...

Fotot më të pëlqyera të vitit në Instagram: U habit njeri?

Po e nisim nga vendi i tretë, për pak suspansë. Me 10.3 milion pëlqime, fotoja e Selena Gomez me shoqen e saj të ngushtë...

Selena ende i mban, por The Weeknd zhduk të gjitha fotot...

Teska të gjithë po flisnin për fejesën e Princit Harry dhe aktores Meghan Markle, The Weeknd ashtu fshehurazi ka fshirë nga Instagram-i çdo foto...

Një FOTO ku shfaqet Selena dhe Justin pas ribashkimit të tyre

Daljet e Selenës dhe Justin janë bërë më të shpeshta, dhe duket se këngëtarja e ka hedhur pas krahëve lidhjen e saj 10 mujore...

Selena nuk shkëputet dot nga ‘ish’-ët, ja çfarë ka ndodhur së...

Kjo Selena nuk e ndan dot mendjen mesa duket. Pas ndarjes së bujshme nga Abel, apo i njohur ndryshe si The Weeknd, ajo u...

EDITORIAL

Pangjashmëritë e rastit Lleshi dhe rastit Cakaj

Presidenti Meta brenda pak javëve tregoi se Kushtetuta dhe integriteti i Presidentit janë dy gjëra që nuk...

FORUM

Putini në Beograd – Asgjë e re nga aleanca e vjetër

Prof. Lisen Bashkurti - Mbas një procesi parapërgaditor të gjatë Presidenti Putin erdhi në Serbi, ose thënë në...

“Bëhuni gati për fjalën e radhës, bashkim”

Nga Veton Surroi Teksti i këngës për bashkim tingëllon më së qarti serbisht. 1. Në vitin 2018 u legjitimua fjala...