E shtunë, Nentor 17, 2018
Ballina Etiketimet Sekreti i Rusisë

Etiketim: sekreti i Rusisë

Zbulohet sekreti i Rusisë në Kupën e Botës

Megjithëse shumë kritikë mendonin se do të bëhej gazi i botës, mikpritësit e Kupës së Botës Rusia ka tejkaluar pritshmëritë duke siguruar fazën e...

EDITORIAL

Pikëpyetjet e ministrit Damian Gjiknuri për anullimin e koncensionit të naftës në detin Jon

Një lajm i dytë nga fjala e ministrit të Energjisë dhe Infrastrukturës ka të bëjë me anulimin...

FORUM

“Perëndia na ruajt”…

Nga Gazmend Kapllani - Ne Shqiperi po perhapet lajmi i intervistes se ish-Ministrit te Jashtem grek Nikos Kotzias...

17 nëntori i Tiranës antifashiste

Nga Luan Rama, nënkryetar i LSI-së Tirana antifashiste sot kremton ditën e çlirimit prej pushtuesve nazifashistë. Tirana antifashiste...