E premte, Shkurt 15, 2019
Ballina Etiketimet Seiti

Etiketim: Seiti

Ekstradimi i Seitit, Manjani: Ping-pong i “sikletit”, Prokuroria qartësisht po fajëson...

Pas pyetjeve publike që i drejtoi pak orë më parë kryeprokurores Arta Marku, ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani vijon të ketë paqartësi për rastin...

Banda e Habilajve – Seiti përgjegjësi i zbarkimit të drogës 20...

Ndërsa në Gjykatën e Katanjës pritej të niste seanca e parë gjyqësore ndaj grupit të Habilajve  policia financiare italiane  zbulon detaje të reja lidhur...

EDITORIAL

Qeveria mblodhi plaçkat, ikën për Vlorë në mesnatë

-Disa ministresha të bukura, emëruar kohët e fundit, kanë bërë gati valixhet për të qëndruar gjatë në...

FORUM

Mesazhi i Zhejit para protestës: Shqiptarët të mos ulin kokën. Protesta tremb vetëm pushtetarët

Kur kanë mbetur edhe pak orë nga nisja e protestës së opozitës, analisti Artur Zheji ka publikuar...

Një ditë para protestës…

Nga Julian Deda Sot është një ditë e qetë dhe e sigurtë për të gjithë ata që do...