E shtunë, Shkurt 23, 2019
Ballina Etiketimet Seanca

Etiketim: Seanca

Marrëdhënie seksuale në grup, nis seanca për adoleshentët

Një seancë me dyer të mbyllura është ajo që po zhvillohet në këto çaste në Gjykatën e Durrësit, për vlerësimin e masës së sigurisë...

Seanca, Shehi: Sa herë është në hall, Rama merret me Berishën

Për Dashamir Shehin seanca plenare e së enjtes ishte një turp për të cilin mban përgjegjësi vetëm Edi Rama. I ftuar ne emisionin “Kjo...

Seanca dhe protestat/ Basha mbledh në orën 16:00 grupin parlamentar dhe...

Partia Demokratike do të mbledhë në orën 16 të pasdites së sotme grupin parlementar dhe aleatët për të diskutuar mbi qëndrimin që do të...

Vjedhja e armëve, sot 4 ushtarakët njihen me masën e sigurisë

Gjykata e Vlorës, do të jap sot masat e sigurisë për 4 ushtarakët e arrestuar për vjedhjen e armëve në Pashaliman. Gjyqtarja e kësaj...

Parlamenti i TURPIT!

Seanca e sotme në Kuvend nuk ka asnjë fjalë tjetër për ta përshkuar përveçse fjalën: TURP! Ajo që po ndodh në Kuvend është skena...

FOTO/ Çfarë s’u pa në seancën e jashtëzakonshme nga fjalimi i...

Në fjalën e tij në seancën e jashtëzakonshme të parlamentit, Kryeministri Edi Rama ishte i vetmi që mbajti fjalim, duke iu drejtuar Presidentit Ilir...

Opozita mblidhet në Elbasan, mazhoranca në Kuvend

Kuvendi do të mblidhet sot në orën 10:00 në seancë plenare. Në sallën e parlamentit do të jenë vetëm deputetët e mazhorancës pasi opozita...

Vetting i ngjeshur, 5 gjyqtarë dhe prokurorë sot KPK

Sot do të jetë një ditë e ngjeshur për Komisionin e Pavarur të Kualifikimit, pasi janë planifikuar që të zhvillohen pesë seanca. Në orën...

Krimet pezullojnë afatet e paraburgimit për Shullazin dhe bandën e tij

Shtyhet për të katërtën herë me rradhë pretenca për Emiljano Shullazin dhe katër anëtarët e bandës së tij. Mësohet se Gjykata e Krimeve të...

Mbyllet seanca, mes zhurmës së PD votohet rendi i ditës

Me shpejtësi, maxhoranca miratoi ligjet e përcaktuara në rendin e ditës. Pas propozimit të kreut të grupit të PS-së, Taulant Balla, kreu i Kuvendit...

EDITORIAL

Shqipëria drejt kaosit total. Ndërkombëtarë, ndërhyni!

-Opozita, pas deklaratës së kryeministrit Rama, ka vendosur të radikalizojë qëndrimet në lidhje me protestat. Nuk do...

FORUM

Astrit Patozi: Shqipëria nuk do digjet, Rama e Basha hëngshin kokën me njëri-tjetrin

Nga Astrit Patozi SHQIPËRIA NUK DO TË DIGJET, EDHE PSE "BIJTË E SHQIPES" I KANË MARRË NË DUAR...

Sonila Meço: Shqiptarëve u ka “ngordhur” nervi i protestës

Nga Sonila Meço “Anketa Europiane e Cilësisë së Jetës e hartuar nga Komisioni Europian, në shtatorin e kaluar...