E mërkurë, Nentor 14, 2018
Ballina Etiketimet Schumacher

Etiketim: schumacher

F1, Schumacher dhe familja e tij do të transferohen në Majorka

Michael Schumacher do të transferohet në Majorka, në një qendër luksoze që bashkëshortja e ish kampionit të F1, Corinne, ka blerë në Andratx, rreth...

4 vjet nga aksidenti i Schumacher, çfarë po ndodh me legjendën?

Kanë kaluar 4 vjet nga aksidenti i tmerrshëm dhe ende nuk ka asnjë lajm rreth gjendjes shëndetësore të legjendës së Formula 1, Michael Schumacher. Shumë...

Familja e Schumacher publikon fotografi të tij para aksidentit, fansat i...

Legjenda e “Formula I”, Michael Schumacher, që nga aksidenti i vitit 2013, nga i cili ndodhet në gjendje kome, akoma nuk ka informacione të...

Publikuan lajmin se Schumacher ecën, revista gjermane do t’i paguaj dëmshpërblim

Revista gjermane “Bunte” do t’i paguajë familjes së Michael Schumacher 50 mijë euro dëmshpërblim, pasi shkeli të drejtën e privatësisë, duke publikuar një lajm...

Avokati i Schumacher: Kampioni nuk mund të ecë përsëri

Felix Damm, avokati personal i legjendës së Formula Uno-s, ka treguar se gjendja shëndetësore e Schumacher nuk është aspak e mirë dhe se ai...

EDITORIAL

Lesi, kryeministrit Rama: Do të ikësh si Nano me brekushe në Maqedoni!

Edi Rama ishte në emision live këtë të martë te Report TV. Përballë ishin gazetarët Muhamet Veliu,...

FORUM

Me arkëmortin e kreut të Ballit Kombëtar, socialistët varrosën grimcën e fundit të trashigimisë së majtë

Nga Andi Bushati/ Rikthimi i dytë në pushtet i socialistëve po i zhvesh ata gjithnjë e më shumë...

A po “shikon” Europa më mirë me Ambasadorin e ri?

Nga Blendi Fevziu -  Ambasadori i ri i BE në Tiranë, Luixhi Soreka, ka dalë dje në Opinion,...