E martë, Shtator 25, 2018
Ballina Etiketimet Samsung

Etiketim: samsung

Samsung: Koha për smartphona-t që palosen

Kreu i celularit “Samsung” ka thënë se është një “kohë për të ofruar” një risi në përdorimin e smartphona-ve, duke nxitur spekulimet se kompania...

Samsung mund të pezullojë operacionet në fabrikën e telefonisë celulare në...

Samsung Electronics Co Ltd po konsideron pezullimin e operacioneve në një nga fabrikat e saj të telefonisë celulare në Kinë për shkak të shitjeve...

I mbijeton rënies nga 2 metra lartësi, Samsung prezanton ekranin e...

Gjiganti korean, Samsung, ka sjellë në treg ekranin e pathyeshëm të pacelularëve. Samsung ka bërë të ditur se ekrani i tij “i pathyeshëm” është...

Dështon Samsung, i dërgon kontakteve të gjithë fotografitë personale

Një anomali po shkakton shqetësim në mesin e përdoruesve të telefonave Samsung pasi një përdorues tha se fotografitë e tij ishin dërguar tek e...

Surprizon Samsung, Galaxy S10 vjen me një risi të mrekullueshme

Një tjetër risi pritet se do të sjellë smartphoni i ri Galaxy S10, i cili pritet të sfidojë të gjithë telefonat celularë përsa i...

Risia e Samsung, Galaxy S10 do të jetë me tre kamera

Galaxy S10 pritet t'i sfidojë të gjithë smartphonet përsa i përket fotografisë. Sipas analistit KBI Securities Kim Dong-won, Samsung ka në plan të “ri-forcojë”...

Samsung prezanton të mahnitshmen Galaxy J6 e re (Foto)

Një smartfon elegant dhe praktik, i cili përmban një ekran me ngjyra Super AMOLED Infinity. Ekrani mahnitës pa-skaje Galaxy J6 i ri përmban një ekran 5,6″...

Samsung ndryshon kohën e lancimit të Galaxy S10. Ja kur vjen...

Kompania jugokoreane Samsung duket së është e vendosur të ndryshojë afatet kohore të lëshimit të telefonit, duke filluar me Galaxy S10 tashmë të rrjedhur...

Ja kur pritet të dalë në shitje Samsung Note 9, këto...

Samsung Galaxy Note 9 tashmë mund të publikohet në korrik ose gusht. Pra, Note 9 tashmë është shfaqur në testet referuese. Ajo ka numrin e...

Trashëgimtari i Samsung lirohet nga burgu

Trashëgimtari i Samsung Lee Jae-yong është liruar nga burgu pasi një gjykatë e Koresë së Jugut pasi gjykata pezulloi mandatin e tij pesëvjecar. Gjykata e...

EDITORIAL

Opozita me projektligj: Oligarkëve duhet verifikim, sekuestrim dhe penalizim

-Shifra që deklaron PD është e frikshme, pasi flitet për 2.2 miliardë euro abuzim me paratë e...

FORUM

Koment: Historike dhe delikate – Marrëveshja mes Kinës e Vatikanit

Marrëveshja provizore mes Kinës dhe Vatikanit hap rrugën për një dialog të mëtejshëm. Një sipërmarrje e guximshme...

Luan Rama: Edhe një herë për zonjën Artë dhe për Prokuroren e Përgjithshme…

Nga: Luan Rama -  Më duhet ta them përsëri për të gjithë ata që nuk e dinë, por...