Ballina Etiketimet Sali Berisha

Etiketim: Sali Berisha

Osmani:“Kur vite ky burri, dinte kë takonte!”

Tefik Osmani është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes. Mbrojtësi i njohur i Skënderbeut dhe i elitës së futbollit shqiptar, pak minuta më parë...

“Socialistët që duan të legalizojnë shtëpitë, të sjellin emrat në selinë...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar sot në faqen e tij në “Facebook” një mesazh të kreut të PS Kamëz, Ramadan Cani drejtuar kryetarëve të...

Ditëlindja e Berishës. Braçe: Braçe: Mos i jepni jetë nga ditët...

Deputeti socialist Erjon Braçe ka shpërthyer pas urimeve që ia kanë dërguar përmes rrjeteve sociale ish-kryeministrit Sali Berisha. Braçe u ka kujtuar të gjithgë komentuesve...

Berisha sot feston 72-vjetorin: Kjo vjeshtë më duket si pranverë

Ish-kryeministri Sali Berisha feston sot 72-vjetorin e lindjes. Por ndonëse ditëlindja e tij është në vjeshtë, ai thotë se i duket pranverë. E megjithatë...

Pas Berishës, “Kathimerini” zbulon palën e tretë që prishi marrëveshjen e...

Gazeta greke “Kathimerini” i ka bërë jehonë deklaratës së ish-kryeministrit shqiptar Sali Berisha për arsyet e prishjes së marrëveshjes për kufirin detar mes Shqipërisë...

“Paska dehur vdekjen ky lugat!”, Poezia e Agollit për Berishën

Aktivitetet për ditëlindjen e Dritëro Agollit janë përmbyllur mbrëmjen e së enjtes në Teatrin Kombëtar me mbrëmje miqësore letrare, ku merrnin pjesë Ministrja e...

Fotolajm/Berisha i merr “ujin” Tahirit

Seancat në kuvend, shoqërohen me tone të larta të zërit, me replika dhe debate të nxhehta. Në të gjithë këtë panoramë që sjell e...

Stresi përshëndet Ramën me të shtëna armë (VIDEO)

Arkimed Lushaj, di si ta shprehë simpatinë jo vetëm për ish-kryeministrin e vendit, por edhe për një prej njerëzve më të afërt më të...

Basha, apel qytetarëve: Mblidhuni të largojmë Ramën

Nga Vora, gjatë një takimi me drejtues të strukturave të PD, kryedemokrati Basha ka ftuar këdo që është kundër krimit në pushtet, kundër drogës...

Jemin Gjana: Kritikuesit e Bashës deklaronin në 2013 se do ta...

 Jemin Gjana deklaron se ata që kritikojnë Bashën sot janë të njëjtën që pak përpara zgjedhjeve të vitit 2013 thoshin se do ta hiqnin...

EDITORIAL

Opozita vendos:Protesta deri në rrëzimin forcërisht te Kryeministrit Edi Rama

Të gjitha partitë e opozitës kanë dalë dje më një vendim të përbashkët: "nisjen e protestave deri...

FORUM

KADASTRA – Përtej fantazisë së Enver Hoxhës

Nga Sonila Bejtja / Kushdo që lexon këto ditë me vëmendje dhe pa qenë aspak jurist, dy dekretet...

Njohje e Kosovës, brenda kufijve të sotëm

Nga Harry BAJRAKTARI Illyria- New York Për Kosovën nuk është i pranueshëm asnjë opsion tjetër, përveç njohjes reciproke...