E premte, Nentor 16, 2018
Ballina Etiketimet Sali Berisha

Etiketim: Sali Berisha

Berisha nxjerr videon: Kjo nuk është mjegull por bloza e Gjushit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari si dhe një video për të cilën thuhet se është filmuar në Sukth të Ri...

FOTO-LAJM/ Halloween, urimi i Berishës për Ramën

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka uruar në mënyrë ironike Edi Ramën për ditën e Halloween. Ish-Kryeministri ka publikuar një punim që ai e quan autoportret të...

Bojkoti i opozitës, deputetja e PS: Më mungon Berisha

Prej dy muajsh, mazhoranca i zhvillon seancat pa praninë e deputetëve të opozitës, e cila nuk është prezent në shenjë proteste për kriminalitetin e...

Berisha: Rama s’i fali Xhafajt përpjekjen për arrestimin e Gjushit

Ish kryeministri Sali Berisha ka reaguar sërish përmes një postimi në facebook, lidhur me largimin e Fatmir Xhafajt nga posti i ministrit të brendshëm. “Tre...

Ndoka tregon për debatin me deputetin e PD-së

I ftuar sonte në ''Shiko kush luan'', i pyetur nëse ka patur debat më ndonjë deputet të Partisë Demokratike, Nard Ndoka tha një emër...

FOTO/ Berisha takon në Crans Montana, ish-kryeministren e Ukrainës Timoshenko

Ish-Kryeministri Berisha mori pjesë në punimet e Forumit të Crans-Montana në Gjenevë, forum i cili i zhvilloi punimet në datat 24-27 Tetor 2018. Gjatë këtij...

Berisha: Krim që ta paraqesin Xhafën viktimë të pasionit. E hoqën...

Ish-kryeministri Sali Berisha e cilëson si krim të shëmtuar një skenar që po qarkullon nga segmente të Qeverisë, që e lidhin shkarkimin e Xhafajt...

Berisha: Rama e shiti Xhafajn për të shpëtuar ”Xhuxhin”

Edhe ish-kryeministri Sali Berisha, e quan një fitore të opozitës, dorëheqjen e ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj por shton se shtylla kryesore e botës së...

Berisha: Ky është dokumenti që fsheh Rama për Gjushin!

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një dokument ku pretendon se në dosjen e prokurorisë ndodhen detaje që tregojnë se kreu i Bashkisë së Durrësit,...

Unë, Sali Berisha dhe Carlo Bollino

Nga Alfred Peza Prej disa ditësh Carlo Bolino ka rinisur një seri sulmesh personale në adresën time, duke u munduar që ti kamuflojë ato, në...

EDITORIAL

Policia e Shtetit pranon se Gruevski kaloi nga kufiri shqiptar për në Mal të Zi

Departamenti i Kufirit dhe Migracionit në Policinë e Shtetit ka reaguar sot lidhur kalimin në territorin shqiptar...

FORUM

Mustafa Nano: Çfarë më tha Rama kur i propozova Ben Blushin për kryetar Bashkie

‘Provocateur’, është libri i botuar nga gazetari Mustafa Nano. Libri është një auto rrëfim në formën e...

A do ta ekstradojë mikun e tij maqedonas, kryeministri hungarez?

Duke e lejuar hyrjen e ish-kryeministrit maqedonas, Gruevski në Hungari, kryeministri hungarez, Viktor Orban tallet me qeverinë...