E premte, Shtator 21, 2018
Ballina Etiketimet Sali Berisha

Etiketim: Sali Berisha

Denoncimi te Berisha: Masakrohet 60 vjeçari në mes të Durrësit, policia...

Qytetarët shqiptarë ndihen të pambrojtur dhe të kërcënuar nga bandat dhe krimi në vend, ndërkohë që polica nuk bën asgjë. Ish-kryeministri Sali Berisha, ka bërë...

“Kryebashkiaku i Shijakut fiton çdo tender të qytetit të tij, është...

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar sot një mesazh  nga një qytetar, i cili deklaron se kryetari i Bashkisë Shijak, është subjekt i dekriminalizimit. Sipas mesazhet...

Berisha: Vuçiç dhe argatët e tij në Prishtinë po krijojnë Serbinë...

Ish-kryeministri Sali Berisha zhvilloi dje një takim me kreun e komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, ku foli për çështjen që ka shkaktuar debate, siç...

VIDEO-Denoncimi te Berisha: Vizitat misterioze të një helikopteri në vilën ku...

Çfarë kërkon çdo ditë ky helikopter i Gardës në vilën ku po pushon Edi Rama.? Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin me video rreth vizitave...

Edi Rama reagon për videon e Berishës: Shpifje! Mediat të verifikojnë...

Ish-kryeministri Sali Berisha publikoi sot në Facebook një video ku pretendon se është filmuar Linda Rama, bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama, teksa udhëton me...

Berisha: Si e përzunë delvinjotët me bisht ndër shalë nga takimi...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij të ‘Facebook’-ut mesazhin e qytetarit dixhital, ku ky i fundit denoncon deputetin e PS-së Alket...

Denoncimi te Berisha: Ja se sa e ka rrogën babai 70...

Babai 70 vjecar i Taulant Ballës paguhet 1 milion lekë në muaj ose 3 herë më shumë se punëtorët të cilët nuk janë në...

Masakra e Selenicës. Berisha, Ramës: Njëmijë herë turp!

Ish-kryeministri Sali Berisha e cilëson të turpshme mungesën e ngushëllimeve nga ana e Kryeministrit Edi Rama për familjarët e prekur nga tragjedia e Selenicës. Në...

Berisha: Studentët nuk pajisen me diploma, që të mos marrin liçensën...

Një tjetër skandal duket se ka përfshirë sistemin e arsimit të lartë në vend. Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një student, sipas të...

Berisha: Krim horror…

Për masakrën në Resulaj të Selenicës, ka reaguar edhe ish-Kryeministri Sali Berisha. Berisha ka dënuar ashpër aktin, ndërsa u ka shprehur ngushëllimet të afërmve...

EDITORIAL

Kryeministri Rama shemb Teatrin në Tiranë, kurse opozita ikën në Vlorë

Partia Socialiste vulosi dje me ligj, për herë të dytë, shembjen e Teatrit Kombëtar. Me 75 vota...

FORUM

Çështja Çame dhe kufijtë tanë janë të patjetërsueshëm

Nga Koço Kokëdhima Në një konferencë për shtyp, ministri i jashtëm grek, Nikos Kotzias, u ankua se qenkan...

PS dhe Kushtetuta e Rilindjes

Nga: Ylli Manjani Metmorfozë.. ————— Partia Socialiste e ka patur të shenjtë Kushtetutën dhe ligjin! Sa herë juristët ngrinin zërin për...