E premte, Shtator 21, 2018
Ballina Etiketimet Sali Berisha

Etiketim: Sali Berisha

Berisha poston mesazhin e denoncuesit: Ja ç’po bëhet me pronat në...

Një familje nga Jala ka akuzuar Ministrinë e Mbrojtjes se i ka vjedhur pronën në Jalë. Lajmin e ka bërë me dije ish-kryeministri Sali...

Ish-Kryeministri Berisha mesazh urimi për nxënësit dhe mësuesit

Ish-Kryeministri Berisha ka uruar nxënësit dhe mësuesit e të gjithë Shqipërisë me rastin e vitit të ri shkollor që nisi sot. Në një mesazh të...

VIDEO/ Berisha flet pa dorashka: Mogherini një filo ruse dhe filo...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka folur pa dorashka mbrëmjen e sotme. Duke diskutuar për çështjen e Kosovës dhe projektin për ndarjen e saj, ish-kryeministri Sali Berisha...

Berisha i prerë: Kundër shkëmbimit të territoreve të Kosovës

Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, të enjten, deklaroi se nuk është kundra një marrëveshjeje mes Kosovës dhe Serbisë, nëse ajo bëhet mes dy vendeve...

Berisha: Nëse ka njeri që është gjallë edhe pas vdekjes, ai...

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka marrë fjalën në simpoziumin e organizuar nga PD-ja në përkujtim të Azem Hajdarit, Heroit të Demokracisë, në 20-vjetorin e vrasjes...

Kufijtë, Sali Berisha pret Kadri Veselin e Fatmir Limajn

Pas Albin Kurtit, ish-kryeministri Sali Berisha ka pritur sot kreun e Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli si dhe kreun e NISMA-s Fatmir Limaj. Ndonëse Presidenti...

Lavdëroi Millosheviçin, Berisha: Vuçiç kërkon Serbinë e Madhe

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas vizitës së presidentit serb Aleksandër Vuçiç në Kosovë. Në postimin e bërë nga ish-kryeministri thuhet fakti se presidenti i...

Aksioni i policisë në Shkodër, Berisha: Do t’i lirojnë dhe kërkojnë...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka komentuar aksionin e fundit te policisë në Shkodër një ditë më parë. Ndryshe nga Policia, Berisha përcjell një tjetër version...

Denoncimi te Berisha: Librat shiten në restorante peshku dhe jo në...

Kryeministri Edi Rama, dhe Ministrja e Arsimit dhurojnë show në media duke u shfaqur përkrahë fëmijëve dhe duke u dhënë librat ‘falas’, ndërkohë në...

Berisha thirrje qytetarëve: Ta rrëzojmë qeverinë me çdo çmim

Ish-kryeministri dhe ish-lideri historik i PD Sali Berisha nga Shkodra i ka bërë thirrje qytetarëve që ta rrëzojnë qeverinë me çdo çmim. Ai hodhi akuza...

EDITORIAL

Zyrtarja e SHBA: SPAK dhe BKH do të bëjnë vettingun në politikë

Zv. Ndihmës Sekretarja e Shtetit, Elisabeth Millard zgjedh reformën në drejtësi si rrugën e vetme për të...

FORUM

PS dhe Kushtetuta e Rilindjes

Nga: Ylli Manjani Metmorfozë.. ————— Partia Socialiste e ka patur të shenjtë Kushtetutën dhe ligjin! Sa herë juristët ngrinin zërin për...

Arkitekti i Ramës dhe arkitekti i Hitlerit

Nga Aurel Plasari/ Po “arkitektë oborri” nuk paska? Ashtu si ka pasur dhe ka “poetë oborri”, “piktorë oborri”...