E shtunë, Shtator 22, 2018
Ballina Etiketimet Salah

Etiketim: salah

Ronaldo, Modric dhe Salah sfidohen për çmimin e lojtarit më të...

Cristiano, Modric dhe Salah janë tre finalistët e çmimit të lojtarit më të mirë të FIFA-s. Futbollisti i Juventusit, Real Madridit dhe Liverpulit kanë...

Ramos provokon Salah (Video)

Shorti i një dite më parë për fazën e grupeve të Championsit, i hedhur në Montekarlo, pati edhe disa momente të tensionuara.  Përveç polemikave...

Zyrtari i Federatës së Egjiptit i përgjigjet Salah: I kujtojmë që...

Sulmuesi i Liverpool-it, Mohamed Salah i kërkoi ditën e djeshme Federatës Egjiptiane të Futbollit t'i jepnin siguri maksimale, që të mos shqetësohej nga njerëzit...

Salah “nderon” Liverpoolin, skuadra e Klopp është e pathyeshme (VIDEO)

Liverpool vijon rrugën e fitoreve në Premier League, duke ruajtur ecurinë perfekte për të rrëmbyer kreun e renditjes së kampionatit me pikë të plota....

Shok skuadre me Salah, shqiptari histori të përbashkët me egjiptianin

Sulmuesi shqiptar, Xherdan Shaqiri ka firmosur zyrtarisht me Liverpulin dhe sezonin e ri do mbajë veshur fanellën e kuqe. E veçanta është se ai do...

Kaos te Egjipti/ Parlamenti hap hetim për eliminimin, rrezikon edhe Salah

Eliminimi i Egjiptit nga Kupa e Botës, me tre humbje në po kaq ndeshje, nuk i ka shuar polemikat me vendimin e Federatës së...

S’ka më enigma, Salah nis stërvitjen dhe tregon datën e kthimit...

Muhamed Salah është i bindur se do të jetë në fushë më 15 qershor, ditën kur kombëtarja e Egjiptit do të luajë ndaj Uruguait...

Ramos: Mungon vetëm që Firmino të thotë se ishte me grip...

Serxhio Ramos është kritikuar shumë pas finales së Ligës së Kampioënve për një faull që solli dëmtimin e Mohamed Salah, por edhe për një...

Egjipti zbulon listën zyrtare, ky është vendimi për Salah

Futbollisti i Liverpulit, Mohamed Salah është emëruar në skuadrën e Egjiptit për Kupën e Botës, pavarësisht se është lënduar në finalen e Ligës së...

Ndërhyrja e Ramos ndaj Salah, një video e re po bën...

Faulli i Serxhio Ramos ndaj Salah në finalen e Ligës së Kampionëve u shoqërua me polemika të shumta në rrjetet sociale, teksa tifozët e...

EDITORIAL

Deklaratë e 10 prokurorëve të Krimëve të Rënda dhe deklarata e Arta Markut

Në prokurori nuk ka qetësi, ka plasur rrëmuja. Shkak është bërë fillimi i masës disiplinore ndaj 10...

FORUM

Për diktatorët

Nga: Xhon Gunter* Gjithë diktatorët janë anormalë. Ky është një fakt aksiomatik. Asnjë njeri në gjendje normale nuk...

Winston Churchill, Zyrih 1946: “Tani, unë ju them: Le të ngrihet Evropa!”

Duhet t’i jepet fund ndëshkimit. Duhet të vijë ai që Gladstone e quajti vite më parë “Akti...