E dielë, Shtator 23, 2018
Ballina Etiketimet Ruse

Etiketim: ruse

17-vjeçarja ruse, drejt Dubait për të shitur virgjërinë

Konkurset e ndryshme me qëllim zbulimin e vajzave për të qenë modele, po përdoret si karrem për këto të fundit. Së fundmi, Anna Feschenko një...

Spiunazh dhe intriga: Misteri i arrestimit të dy “gazetarëve” rusë në...

Oksana Sazonova dhe Sergej Belous, dy të rinj rreth të tridhjetave të pajisur me kartën e gazetarit si reporterë të  “Noboctnoi Front” po shëtisnin...

Milionerja ruse ankohet se terrori në Nice ia prishi pushimet

Ndërkohë që e gjithë bota sensibilizohet në rrjete sociale lidhur me trazirat që janë duke ndodhur kudo në botë, sidomos për rastin e aktit...

Spartak Ngjela: Saliu u dha rusëve dokumentet e NATO

Nga Spartak Ngjela/Asamblea Parlamentare e NATO - s vjen në Tiranë pas gjashtë ditësh Kurse, kllounët vijojnë lojën ne skenën shqiptare. Ku është Saliu? I izoluar....

EDITORIAL

Policia arreston grupin kriminal më të rrezikshëm

Nën drejtimin e Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, policia shqiptare arriti të bëjë...

FORUM

Një faqe e re për Maqedoninë dhe mbarë Rajonin

Prof.Lisen Bashkurti - Dita e referendumit në Maqedoni po afrohet. Ne fakt është dita e kthesës së madhe...

Për diktatorët

Nga: Xhon Gunter* Gjithë diktatorët janë anormalë. Ky është një fakt aksiomatik. Asnjë njeri në gjendje normale nuk...