E dielë, Nentor 18, 2018
Ballina Etiketimet Rruga e kombit

Etiketim: Rruga e kombit

Dalin pamjet e aksidentit të rëndë në Rrugën e Kombit. Ka...

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Rrugën e Kombit. Burime nga policia thanë se dy makina janë përplasur ‘kokë më kokë’. Dyshimet...

LAJMI I FUNDIT/ Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, ka...

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Rrugën e Kombit. Një makinë mësohet se është përplasur me trafikndarëset, pranë Rrëshenit. Dëshmitarët kanë...

Rruga e Kombit, ministri Gjiknuri: Asnjë problem në sportele

Një ditë pas rinisjes së pagesës në Rrugën e Kombit, ministri i Transporteve, Damian Gjiknuri u shpreh  se çdo gjë po shkon normalisht dhe...

Pas Shqipërisë, “Rruga e Kombit” së shpejti me pagesë edhe në...

Pas vendosjes se taksës për qarkullim në “Rrugën e Kombit” nga Qeveria e Shqipërisë edhe Qeveria e Kosovës po përgatitet që qarkullimi në autostrada...

Fonde shtesë për Rrugën e Kombit – ARRSH lidh kontratën për...

Autostrada Milot-Morinë do të marrë rreth 249 mln lekë të tjera nga buxheti i shtetit për punime që nuk janë parashikuar në kontratën koncesionare...

Basha kërkoi ta kundërshtojnë, Këshilli Bashkiak Kukës: Tarifa e Rrugës së...

E ndërsa kryetari i PD, Lulzim Basha nga Durrësi sot bëri thirrje që banorët e Kukësit të ngrihen për të bllokuar vendosjen e tarifës për rrugën...

Tarifa për rrugën e Kombit/ Kompania: Telefononi për çdo problem

Në datën 17 shtator 2018 nis tarifimi në autostradën Milot-Morinë. Kompania koncensionare njofton të gjithë qytetarët e Qarkut Kukës që përdorin rrugën e Kombit...

Tarifat/ Sa para do të paguani kur kaloni në Rrugën e...

Në datën 17 shtator 2018 nis tarifimi në autostradën Milot-Morinë, ku invalidët e punës dhe shtresat në nevojë do të kenë zero tarifim dhe...

Tarifa e Rrugës së Kombit rrit biletat – Mema: Tiranë-Kukës do...

Aplikimi i tarifës për Rrugën e Kombit, prej datës 17 shtator pritet të sjellë rritje të çmimit të biletës për linjat e autobusëve Tiranë-Kukës...

Qeveria nuk bën hapa pas: Më 17 shtator vendoset sërish trau...

Pas dy javësh, të gjithë makinat që do të kalojnë në tunelin e Kalimashit do të paguajnë tarifë. Pavarësisht nga protestat e dhunshme të disa...

EDITORIAL

“Britaniku” Basha dhe ballkanasi Rama

Në Partinë Demokratike dhe opozitë ka kohë që flitet për një reagim të fortë ndaj qeverisë me...

FORUM

“Perëndia na ruajt”…

Nga Gazmend Kapllani - Ne Shqiperi po perhapet lajmi i intervistes se ish-Ministrit te Jashtem grek Nikos Kotzias...

17 nëntori i Tiranës antifashiste

Nga Luan Rama, nënkryetar i LSI-së Tirana antifashiste sot kremton ditën e çlirimit prej pushtuesve nazifashistë. Tirana antifashiste...