E shtunë, Qershor 23, 2018
Ballina Etiketimet Rrëzohet

Etiketim: Rrëzohet

Rrëzohet nga mullari me bar, vdes 23 vjeçari

Një 23-vjeçar ka humbur jetën gjatë një aksidenti në punë. Policia thotë se ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme në fshatin Zabuzu në Librazhd. Në...

Mbledhja e Këshillit Kombëtar të PD, rrëzohet propozimi i Imamit për...

Ka nisur mbledhja e Këshillit Kombëtar të PD për ndryshimet në statut. Sekretari i Partisë Demokratike, Arben Ristani ka prezantuar para të pranishmëve ndryshimet...

Rrëzohet avioni turk në Iran, 11 persona të vdekur

Një avioni privat turk u rrëzua sot në jugperëndim të Iranit, teksa po udhëtonte për në Stamboll, njofton Reuters. Avioni po udhëtonte nga Sharjah...

FOTO/ Rrëzohet avioni ushtarak rus, 32 persona humbin jetën

Një avion ushtarak rus është rrëzuar në Siri ku kanë humbur jetën 26 pasagjerë dhe gjashtë anëtarë të ekuipazhit. Avioni i transportit u rrëzua gjatë...

Rrëzohet propozimi i PD-së për tekste falas

Komisioni i Edukimit dhe Medias, ka rrëzuar propozimin e Partisë Demokratike për tekste falas në arsimin parauniversitar për familjet në nevojë, dhe për ata...

FOTO/ Rrëzohet ndërsa po blinte shalqin, bëhet milioner pasi merr dëmshpërblimin....

Një klient ka fituar 7.5 milionë dollarë pasi është plagosur ndërsa po merrte një shalqi në një supermarket. Këmba e Henry Walker ngeci në një...

Rama pengohet pranë sheshit, ja çfarë bën Linda dhe Veliaj (VIDEO)

Edi Rama kur u ngjit të mbante fjalën në përurimin e sheshit Skëndërbej tha që po i dridheshin gjunjët, por mesa duket këto emocione...

Mallkimi i shqiptarëve për çekët, turistja rrëzohet në kanionet e Skraparit

Një turiste çeke ka pësuar një aksident në kanionet e Skraparit. Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:00 të mbrëmjes së djeshme dhe turistja...

Rrëzohet trajleri serb në Fushë Krujë, plagosen dy shoferët

Një trailer serb që vinte nga Kroacia dhe shkonte në drejtim të Tiranës ka dalë nga rruga dhe ka rënë nga një lartësi prej...

Vlorë, rrëzohet në oborrin e shtëpisë nga ngrica, humb jetën i...

Një tjetër viktimë e motit të keq që ka pushtuar vendin tonë prej disa ditësh, është shënuar ditën e sotme në Vlorë. Sipas policisë lokale,...

EDITORIAL

Refugjatët, turistët anulojnë pushimet  verore në Shqipëri

Ideja e ngritjes së kampeve të refugjatëve nga Siria dhe Afrika e Veriut në Shqipëri ka dhënë...

FORUM

Kim Mehmeti: Shqipëria mbijeton me paratë e drogës

Nga Kim Mehmeti - Shqipëria ka filluar t’i ngjajë një plantashi të kanabisit, që mbijeton nga paratë e...

Kontratat paramartesore në Shqipëri, biznes dhe me tradhëtinë

“Derisa vdekja të na ndajë”. Ky është betimi tradicional para lidhjes së një martese, ku çifti i...