E mërkurë, Nentor 21, 2018
Ballina Etiketimet Rrefimi

Etiketim: rrefimi

Rrëfimi i i trishtë i “perandorit”: Vdekja e babait më shkatërroi,...

Adriano Leite Ribeiro, ish-perandori ka dhënë një intervistë të gjatë për revistën braziliane “R7”. Ish-sulmuesi foli për mënyrën se si jeta e tij ka...

Rrëfimi: Si bëra Nënë Terezën të fliste shqip, e quanin “bijë...

Gjek Gjonlekaj, ish-gazetar i Voice of America, drejtor i Gjonleka Publishing Company, botues i Kanunit në anglisht tregon takimin para 30 vitesh me Nënë Terezën...

Besnik Hasi: Shpresoj të vijë rasti të jem trajner i Kombëtares

Besnik Hasi mund të konsiderohet si një nga ikonat e futbollit shqiptar, për karrierën e tij futbollistike në perëndim, por edhe atë prej trajneri....

Rrëfimi i veçantë i Qakës: Kam idhull Verratin, gruaja do më...

Mesfushori i Kombëtares sonë, Kamer Qaka po punon shumë në Rumani për të ndihmuar sa më shumë prindërit e tij. Në një intervistë për...

Nëna e 5 fëmijëve tregon dhunën dhe vuajtet nga ish-burri për...

Ana, (emër jo i vërtetë) kështu quhet nëna e 5 fëmijëve që bashkëjetoi me terrorin për vite me radhë, solli dëshmi tronditëse të dhunës së përjetuar...

Agron Kuliçaj rrëfen pengun më të madh të komisar Artan Cukut

Agron Kuliçaj, ish-zëvendësdrejtori i Policisë së Shtetit ka folur në lidhje me ekzekutimin e komisar Artan Cukut në hyrje të pallatit të tij. Kuliçaj thotë...

Rrëfimi i Silvana Braçes: Ja me çfarë merrem tani

Silvana Braçe një nga figurat më të dashura të medias sonë, ndonëse nuk është më pjesë e medias, është ende shumë aktive. E kjo...

Rrëfimi – Autori i sulmit në Stamboll: ISIS me tha të...

Personi i dyshuar për sulmin terrorist në lokalin e natës Reina në Stamboll ka rrëfyer se zgjedhja e këtij lokali për ta sulmuar ka...

Rrëfehet vrasësi i taksistit, Saraçi: Mu lut të mos e qëlloja

I riu Musa Saraçi ka rrëfyer me detaje krimin e rëndë të ndodhur në fshatin Greth të Kavajës, ku ka vrarë  me thikë taksistin...

Politikania rrëfen në parlament: Më përdhunuan kur isha 14 vjeç (VIDEO)

Një politikane britanike ka shpërthyer në lot në Dhomën e Komuneve të enjten pasi deklaroi publikisht se ishte përdhunuar në moshën 14-vjeçare dhe se...

EDITORIAL

Ambasada e SHBA: Presim zbatimin e ligjit dhe për ish-ministrin Samir Tahiri

Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë ka reaguar sot për vendimet e gjykatave në vend duke...

FORUM

Behgjet Pacolli, si pasqyrë e dështimit të shtetit të Kosovës

Nga Berat Buzhala - Ne jetojmë në një shtet ku gjysma e ministrave kanë aktakuza, duke e përfshirë...

Interpoli, fajin për dështimin e ka vetë Kosova

Nga Rexhep Qosja - Mjerisht Kosova dështoi edhe për të tretën herë për t’u bërë anëtare e organizatës...