Ballina Etiketimet Rovena Dilo

Etiketim: Rovena Dilo

”Sherri me Ronelën”, Rovena Dilo: Kënga e Robertit…

Rovena Dilo ishte e ftuara e kësaj të mërkure tek Rudina. Ne qendër të bisedës ishte pjesëmarrja e saj e fundit e në Kënga...

FOTO/ Incident në skenë “Dancing With the Stars”, Rovena Dilo zbulon...

Rovena Dilo është pjesë e spektaklit të kërcimit “Dance ëith me All Star” dhe mbrëmjen e djeshme ka patur performancën e radhës. Por duket se...

Baladat më të suksesshme shqiptare dedikuar dashurisë

Dashuria dominon në tekstet muzikore të këngëtarëve. Janë sidomos baladat ato përmes së cilave trajtohet kjo ndjenjë, andaj baladat e dashurisë në skenën shqiptare janë...

Finalistët e Këngës Magjike 2017

Edicioni i 19-të i Këngës Magjike është gati për netët finale. Bashkë me konkurrentët e prezantuar këtë të diel në E diela Shqiptare, kanë...

Çudit Rovena Dilo…, nuk do e besoni çfarë u ka bërë...

Ajo është një nga këngëtaret më të mira shqiptare, por këtë herë na ka habitur me pamjen e saj. Këngëtarja Rovena Dilo është shfaqur në...

Rovena Dilo kur ishte gjimnaziste e “Qemal Stafës”, ja FOTO e...

Rovena Dilo ka postuar një foto të viteve të gjimnazit. Mund të dallojmë menjëherë kaçurrelat e saj dhe pamjen që ka ndryshuar shumë pak. Me...

Përmbaruesit nxjerrin nga lokali këngëtaren Rovena Dilo (VIDEO)

Përmbaruesit privatë kanë shkuar sot në lokalin e Rovena Dilos në zonën e ish-bllokut në Tiranë për të liruar biznesin. Daja i saj ka deklaruar...

EDITORIAL

Analizë e DW për Ramën: Qëndrim i ri i diplomacisë shqiptare ndaj marrëveshjes Kosovë-Serbi?

Nga radio shtetrore gjermane DW/ Kryeministri Edi Rama u dekretua ministër i Jashtëm nga presidenti shqiptar, Ilir Meta....

FORUM

Në fund, ‘Luftën e Ftohtë’ e fiton ‘Zëri i Amerikës’

Nga Alfred Lela - Në një rrafsh kulturor, Edi Rama është rive gauche, një intelektual i ‘bregut të...

Ardi Veliu, kryepolici që negocioi fundarratinë e Balilit

Nga Lorenc Vangjeli - Ka një ngulm maniakal në Tiranë për të t’u ndarë sipas një linje të...