E martë, Shtator 25, 2018
Ballina Etiketimet Ronaldo

Etiketim: Ronaldo

Dallimi mes Ronaldos te Juventusi dhe Reali, shikoni shifrat

Tre ndeshje te luajtura dhe asnjë gol i shënuar. Starti i yllit portugez me fanellën e Juventusit nuk ka nisur në mënyrën më të...

E frikshme/ Ronaldo merr më shumë se paga totale e 10...

Cristiano Ronaldo është futbollisti më i paguar në Seria A, me 31 milionë euro (neto) pagë vjetore. Portugezi është lojtari më i paguar në...

Wanda Nara: Icardi do të shënojë më shumë gola se Ronaldo

Bashkëshortja e Mauro Icardit, e cila është dhe menaxherja e tij, ka nisur një eksperiencë të re si analiste në emisionin sportiv “Tiki Taka”,...

Ronaldo, Modric dhe Salah sfidohen për çmimin e lojtarit më të...

Cristiano, Modric dhe Salah janë tre finalistët e çmimit të lojtarit më të mirë të FIFA-s. Futbollisti i Juventusit, Real Madridit dhe Liverpulit kanë...

Vieri: Nëse më pyesni për Ronaldon, më mirë po iki …

Christian Vieri i pëlqen gjithmonë që të thotë mendimin e tij pa u kompleksuar shumë nga mendimet e të tjerëve. Ish-sulmuesi i Juventusit, Milanit,...

Juventus nxjerr “armatimet e rënda” për Chievon, Ronaldo dhe Dybala fitojnë...

Te Juventusi janë duke u përgatitur në mënyrën më të mirë për ndeshjen e radhës në kampionat ndaj Chievos. Cristiano Ronaldo është bërë një...

Ronaldo “furnizon” me para Juven, ja sa arkëtuan bardhezinjtë nga debutimi...

Cristiano Ronaldo nuk po shënon gola, por nga ana tjetër po prodhon para. CR7 nuk shënoi në takimin e parë me Chievon, të njëjtën...

Ronaldo nuk ndalet, stërvitet me Georginën në palestër (FOTO)

Ronaldo nuk ndalet kurrë. Ekzaktësisht si një javë më parë pas ndeshjes ndaj Chievos, CR7 është stërvitur në palestër me të fejuarën Georgina Rodriguez...

Allegri: Ronaldo e ka kuptuar që Italia nuk është si Spanja,...

Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri, pas fitores 2-0 kundër Lazio-s në Torino është shprehur: “Ka qenë një ndeshje e ndryshme në krahasim me atë...

“Alieni” Ronaldo, veprime të çmendura në stërvitje me Juventusin (VIDEO)

Juventusi e ka nisur me këmbën e mbarë sezonin e ri në Seria A, pasi fundjavën e kaluar fitoi në transfertë 3-2 ndaj Chievos,...

EDITORIAL

Ambasada e Amerikane reagon për dosjen “Shullazi”: Mbështesim prokurorët e guximshëm

Ambasada Amerikane në Tiranë, në përgjigje të interesimit të Zërit të Amerikës për situatën e krijuar në...

FORUM

Luan Rama: Edhe një herë për zonjën Artë dhe për Prokuroren e Përgjithshme…

Nga: Luan Rama -  Më duhet ta them përsëri për të gjithë ata që nuk e dinë, por...

Për “tradhëtarët” e avionit dhe histerinë “patriotike” të tokës!

Nga Mentor Kikia - Tashmë dalldia e madhe kaloi. Avioni u kthye, edhe pse pati shumë lutje që...