E premte, Nentor 16, 2018
Ballina Etiketimet Ronaldo

Etiketim: Ronaldo

Nuk janë binjakë, Ronaldo pret një vajzë me Georgina Rodríguez

Nuk ka më vend për dyshime. “Ylli” i Real Madritit, Cristiano Ronaldo së shpejti do të bëhet baba. Disa ditë më parë mediat aluduan...

Kupa e Konfederatave, Ronaldo gjunjëzon Rusinë

Portugalia nuk ka bërë të njëjtin gabim si ndaj Meksikës, ku shpërdoroi dy herë avantazhin, duke mundur me rezultatin e ngushtë 1-0 Rusinë në...

Ronaldo presion Realit: Qëndroj vetëm nëse më plotësoni këtë kusht

Vazhdojnë spekulimet rreth të ardhmes së Cristiano Ronaldos. Informacionet e fundit nga Anglia thonë që ai ia ka vendosur një kusht Real Madridit. Sipas “Daily...

Pele zbulon se kush lojtar do ta fitojë ‘Topin e Artë’

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, është në qendër të vëmendjes nga gjitha mediat botërore, pas lajmeve se mund të largohet gjatë verës nga...

Një skuadër tashmë ka ofruar 300 milionë euro për Ronaldon

Spekulimet për largimin e Cristiano Ronaldos nga Real Madridi vazhdojnë të rriten. Gjithçka nisi me lansimin e lajmit nga media portugeze ‘A Bola’, që raportoi...

Ronaldo e pranon: E kam vendosur, do iki nga Reali

“Do të largohem, e kam vendosur. Nuk ka kthim pas”. Kështu, sipas gazetës “Marca”, Kristiano Ronaldo i paska treguar shokëve të kombëtares në Rusi,...

Portugezët dhe spanjollët janë të një mendje: Ronaldo do largohet nga...

Një lajm i publikuar sot nga e përditshmja më e madhe portugeze, “A’Bola” dhe e konfirmuar edhe nga spanjollja “AS”, thotë se ylli madrilen...

Kjo FOTO e Ronaldos po bën xhiron e botës. ‘Çmendet’ Messi

Cristiano Ronaldo së fundmi ka postuar një foto në rrjetet sociale e cila po bën xhiron e botës për shkak të gjestit dhe modelit...

Ronaldo fjalë të mëdha për blerjen e bujshme të Milanit

Cristiano Ronaldo nuk i ka kursyer elozhet për talentin Andre Silva i cili ka kryer testet mjekësore dhe shumë shpejt do të zyrtarizohet si...

Ronaldo sërish baba…me binjakë

Futbollisti i Realit të Madridit Cristiano Ronaldo ëshë bërë baba i dy binjakëve me nënë zëvendësuese. Fëmijët, një djalë dhe një vajzë të quajtur Mateo...

EDITORIAL

Dekretimi i Lleshit, Presidenti Ilir Meta: Kemi kohë deri në darkë

Kreu i shtetit, Presidenti Ilir Meta është pyetur sërish nga gazetarët në lidhje me dekretimin e Sandër...

FORUM

Mustafa Nano: Çfarë më tha Rama kur i propozova Ben Blushin për kryetar Bashkie

‘Provocateur’, është libri i botuar nga gazetari Mustafa Nano. Libri është një auto rrëfim në formën e...

A do ta ekstradojë mikun e tij maqedonas, kryeministri hungarez?

Duke e lejuar hyrjen e ish-kryeministrit maqedonas, Gruevski në Hungari, kryeministri hungarez, Viktor Orban tallet me qeverinë...