Ballina Etiketimet Ronaldo

Etiketim: Ronaldo

Ish-e dashura: Jam gati të dëshmoj në gjyq për Ronaldon

Nereida Gajardo ka qenë një prej të dashurave të para publike të Kristiano Ronaldos. Një histori 8- mujore që përfundoi me ndarje, por gjithsesi modelja nuk i...

Akuzat për përdhunim, Ronaldo poston foton e rrallë me familjen

Cristiano Ronaldo ka publikuar një foto të rralë të familjes së tij, mes akuzave për përdhunim të bëra kundër tij. Ylli i futbolli publikoi të...

As Ronaldo dhe as Perez, ja kush e largoi Zidane nga...

Është zbuluar më në fund skenari që ka bërë që Zidane të largohet nga Real Madrid. Gareth Bale është shkaku se pse francezi u largua nga drejtimi i...

Ronaldo, tre akuza të reja për përdhunim

Christiano Ronaldon nuk e lënë të qetë. Ditën e djeshme avokati i modeles amerikane, Kathryn Mayorga e cila pretendon se është përdhunuar nga ylli...

DOKUMENTI/ Akuzat për përdhunim, si u përpoq Ronaldo “t’i mbyllte gojën”...

Rasti i akuzave për përdhunim të supozuar nga Kathryn Mayorga kundër Cristiano Ronaldo-s, duket se nuk do të dalë shpejt nga qarkullimi në media. Madje...

Vjen mrekullia e 8-të për Juventusin, Ronaldo-Bantacur thyejnë Udinezen (VIDEO)

Juventus vazhdo të mos njoh rivalë në kampionat. Bardhezinjtë kanë fituar me lehtësi 2-0 në transfertën ndaj Udinezes, në një ndeshje të dominuar. Kampionët...

Sponsori kryesor i Ronaldos ngre shqetësime për lojtarin

Gjiganti amerikan i veshjeve sportive Nike tha se është “thellësisht i shqetësuar” me akuzat për përdhunim kundër yllit të futbollit, Cristiano Ronaldo. Kompania që ka...

Cristiano Ronaldo refuzoi tre klube para kalimit te Juventusi

Cristiano Ronaldo, sipas “El Mundo” ka refuzuar Milan, Paris Saint-Germain dhe Manchester United para se të bashkohej me Juventus. Ylli portugez u largua nga...

E bujshme nga Italia, Zidan pranë klubit të Seria A

Mesa duket Premier Liga është vetëm një thashethem për Zinedin Zidan. Sipas raportimeve të mediave italiane, francezi do të ulet shumë shpejt në bisedime...

Juventus shumë i fortë për Napolin, Ronaldo lë “gjurmë” në të...

Juventus nuk njeh rivalë në Seria A gjatë këtij sezoni. Kampionët e Italisë kanë fituar super ndeshjen e javës së 7-të ndaj Napolit në...

EDITORIAL

SHBA kundër kryeministrit Rama, s’ka falje për Tahirin

Ambasada Amerikane në Tiranë ka dalë dje hapur kundër qëndrimit të kryeministrit Edi Rama lidhur me procesin...

FORUM

Për ata që janë prekur nga fjalimi im për Mid’hatin dhe thonë se iu “ula kokën” veteranëve

Nga Edi Rama -  I dashur Fatos, Një mik i përbashkët ma dërgoi dhe kësisoj e lexova me vëmendje...

Lufta e ftohtë mes opozitarëve për kthimin në Kuvend

Nga Mero Baze Të paktën tre aleatët kryesorë të Luzlim Bashës, Fatmir Mediu, Dashamir Shehi dhe Agron Duka,...