E shtunë, Shtator 22, 2018
Ballina Etiketimet Ron Johnson

Etiketim: Ron Johnson

Njeriu i Trump: Ndryshimi i kufijve, ide e Rusisë për të...

I dërguari i Presidentit Trump, Ron Johnson i cili në kuadër të një vizite në Rajon po qëndron edhe në Prishtinë e Beograd duke...

EDITORIAL

Ngjyrat e kryebashkiakut tironas, Erion Veliaj dhe portreti i rivales së tij

Erion Veliaj, kryebashkiaku tironas, vazhdon punën me projektet për një Tiranë europiane. Këtë të shtunë, Veliaj ka...

FORUM

Një faqe e re për Maqedoninë dhe mbarë Rajonin

Prof.Lisen Bashkurti - Dita e referendumit në Maqedoni po afrohet. Ne fakt është dita e kthesës së madhe...

Për diktatorët

Nga: Xhon Gunter* Gjithë diktatorët janë anormalë. Ky është një fakt aksiomatik. Asnjë njeri në gjendje normale nuk...