E hënë, Nentor 19, 2018
Ballina Etiketimet Romana Vllahtin

Etiketim: Romana Vllahtin

Petrit Vasili: Zonja Vllahutin, më mirë hesht!

Kreu i deputetëve të LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar pas deklaratave të Ambasadores së BE në Tiranë, Romana Vllahutin. Ambasadorja propozoi sot që opozita...

Ambasadorja BE, Vlahutin: Lufta ndaj kanabisit, kusht i fortë për negociatat

Qeveria shpreson që në muajt në vijim të ketë qëndrim pozitiv nga Brukseli për hapjen e negociatave. Por përveç kushteve që janë bërë të...

EDITORIAL

Basha:15 oligarkë marrin 2,2 miliardë euro nga buxheti i shtetit dhe 150 milion euro çdo vit

Lulzim Basha sot ka qenë i prerë dhe më i drejtëpërdrejtë se çdo herë kohët e fundit....

FORUM

Për 28 Nëntorin Skënderbejan

Nga Heral A. Saraçi Po përkujtojmë 550 vjetorin Heroit tonë Kombëtar Skënderbeut. Kjo ngjarje e shënuar mbarëkombëtare po...

Programi televiziv i Edi Ramës “Si të të bëj të lumtur!”

Nga Agron Gjekmarkaj  Prej disa muajsh vihet re një tjetër adet komunikativ i Kryeministrit tonë! Si kapteri i Kalces...