E martë, Shtator 25, 2018
Ballina Etiketimet Romana Vllahtin

Etiketim: Romana Vllahtin

Petrit Vasili: Zonja Vllahutin, më mirë hesht!

Kreu i deputetëve të LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar pas deklaratave të Ambasadores së BE në Tiranë, Romana Vllahutin. Ambasadorja propozoi sot që opozita...

Ambasadorja BE, Vlahutin: Lufta ndaj kanabisit, kusht i fortë për negociatat

Qeveria shpreson që në muajt në vijim të ketë qëndrim pozitiv nga Brukseli për hapjen e negociatave. Por përveç kushteve që janë bërë të...

EDITORIAL

Ambasada e Amerikane reagon për dosjen “Shullazi”: Mbështesim prokurorët e guximshëm

Ambasada Amerikane në Tiranë, në përgjigje të interesimit të Zërit të Amerikës për situatën e krijuar në...

FORUM

Luan Rama: Edhe një herë për zonjën Artë dhe për Prokuroren e Përgjithshme…

Nga: Luan Rama -  Më duhet ta them përsëri për të gjithë ata që nuk e dinë, por...

Për “tradhëtarët” e avionit dhe histerinë “patriotike” të tokës!

Nga Mentor Kikia - Tashmë dalldia e madhe kaloi. Avioni u kthye, edhe pse pati shumë lutje që...