E shtunë, Dhjetor 15, 2018
Ballina Etiketimet Roland Qafoku

Etiketim: Roland Qafoku

Artan Lame zbulon debatet me Ramën për prishjen e fasadës së...

Artan Lame: “Trim është ai që flet kur nuk e shikon njeri” Artan Lame zbulon debatin që ka bërë me kryeministrin Rama lidhur me prishjen...

“The Day after”, 10 pyetje që kërkojnë përgjigje pas miratimit të...

"Tashmë që kjo reformë është arritur problem është ajo që bota anglosanksone e quan “The Day after”. Pra, çfarë do të ndodhë pas miratimit...

Komunikimi i fundit me Agim Nezaj

"E dinte që ishte rëndë. E dinte që kjo rrugë e ligë që e kishte mbërthyer keq e kishte një fund. Por kurajoja e...

Ndahet nga jeta ish-kryeredaktori i gazetës “Koha Jonë”, Agim Nezaj

Është ndarë nga jeta në moshën 54 vjeçare ish-kryeredaktori i gazetës "Koha Jone" analisti dhe pedagogu Agim Nezaj. Ai ka ndërruar jetë në New York,...

Aleksandër Meksi: Ja oferta që më bëri kryeministri rus

Aleksandër Meksi, kryeministri i 28-të i shtetit shqiptar, në një intervistë dhënë gazetarit Roland Qafoku, për emisionin “Debati në Channel One”, flet për qeverisjen...

Historia e gazetës “KOHA JONË”

Gazeta “Koha Jonë” është e para gazetë e pavarur dhe private në Shqipëri, e cila është themeluar me datë 11 Maj 1991 në qytetin...

EDITORIAL

Sot Kuvendi i PD. Basha, lideri i një partie në rritje dhe europiane

Këtë të shtunë PD-ja zhvillon Kuvendin e saj. Gjatë këtyre viteve selia demokrate ka kaluar nëpër shumë...

FORUM

“Herët e para” të Ilir Metës si thyerje e tabuve të një Presidenti

Nga Gëzim Saliu -  Ishin thuajse të gjithë të sigurt se Ilir Meta do ishte një President ndryshe...

Me Ramën nuk mund të negociohet

Nga Kastriot Islami - Studentët e kanë kuptuar se Rama është një monstër… prandaj nuk pranojnë të negociojnë...