Ballina Etiketimet Rob Kardashian mohon akuzat se ka abuzuar me Blac Chyna

Etiketim: Rob Kardashian mohon akuzat se ka abuzuar me Blac Chyna

Rob Kardashian mohon akuzat se ka abuzuar me Blac Chyna

Saga e lidhjes së Rob Kardashian dhe Blac Chyna duket se do të vazhdojë edhe në vitin 2018. Tetorin e kaluar, Chyna dorëzoi një padi...

EDITORIAL

Prokuroria nuk guxon të thërrasë Kryeministrin. Në opozitë, Edi Rama, humbte gjyqet. Tani i fiton!

Prokuroria e Krimeve të Rënda vendosi dje të mos fillojë hetimet ndaj kryeministrit Edi Rama për akuzën...

FORUM

“Të gjithë e njohim nga një Xhisielë”

Nga Danjela Bonollari - E kuptoj që inatoseni me Xhisielën. Sidomos ju vajza e gra që shembull keni...

Përse bizneset shqiptare duhet të regjistrojnë shenjat e tyre dalluese si marka tregtare?

Av. Dr. Etlon Peppo –  Në ditët e sotme, veprimtaria e biznesit është rritur dhe zgjeruar në mënyrë...