E mërkurë, Nentor 14, 2018
Ballina Etiketimet Rinovim

Etiketim: rinovim

Interesimi i Juves për Hysajn, në Itali bëjnë gati rinovimin me...

Juventus transferoi Joao Cancelon gjatë kësaj vere. Blerja e dytë më e shtrenjtë e kësaj vere pas Cristiano Ronaldos do të mbulojë dhe problemet...

Juventus rinovon me Pjanic, boshnjaku barazon pagën e Dybala-s

Miralem Pjanic do të vijojë që të luajë te Juventusi, madje me një kontratë shumë të më mirë financiare. Kampionët e Italisë kanë bërë...

Juventus gati të “blindojë” Pjanic, bën gati një tjetër sulm për...

Kur duhen edhe dy ditë që merkato e futbollistëve në Itali të mbyllet, Juventusi realizon një tjetër goditje. Bardhezinjtë pasi arritën t’i rezistonin ofertave...

Florenzi rinovon deri në vitin 2023 me Romën

Alessandro Florenzi pas disa muajsh bisedimesh ka rinovuar kontratën me Romës, pasi e mëparshmja do të skadonte në qershor 2019. Sot, erdhi edhe firma e...

Interi i së ardhmes nis nga rinovimet, “blindohet” Shkriniar

Interi po punon për ndërtimin e një ekipi për të luftuar për fitimin e kampionatit në sezonin e ri, teksa fillimisht po mendohet për...

Kështu do te jetë pamja e re e stadiumit ‘Bernabeu’ pas...

Real Madridi nuk ka ndërmend të ndalet me investimet e tyre milionëshe në të gjitha aspektet që kanë të bëjnë rreth klubit. Gjatë vitit 2018 do...

EDITORIAL

Arresti për ish-kryeministrin maqedonas sinjal edhe për Shqipërinë

Ish-kryeministri autoritar dhe arrogant maqedonas, Nikoll Gruesvki tashmë jo vetëm që kërkohet të arrestohet nga gjykata penale...

FORUM

Blendi Fevziu: Mid’hat Frashëri i fali Shqipërisë gjithçka kishte

Nga Blendi Fevziu -Më 4 mars 1929, 89 vjet më parë, një burrë i veshur shik, me...

“Shpellarët” kundër barbarëve

Nga Oerd Bylykbashi Prishja e shtëpive të banorëve të Unazës së Madhe është antikushtetuese, jo thjesht e paligjshme...