E martë, Shtator 18, 2018
Ballina Etiketimet Rikthim

Etiketim: rikthim

Tirana merr lajmin e mirë para derbit me Partizanin

Në javën e 4-tër të Kategorisë Superiore, supriza e shortit la ndeshjen mes dy demave, Tirana-Partizani, më 25 shtator ora 19:00 në stadiumin "Elbasan...

Sherefedin Shehu, rikthen pas 9 viteve mungesë në politikë, Besnik Mustafajn

Zgjedhjet në Dibër, janë kthyer në betejën e partive kryesore e jo vetëm. Kandidati i opozitës, Sherefedin Shehu, duket se ka rikthyer në arenën...

EDITORIAL

Presidenti Meta pritet në audiencë të posaçme nga Ati i Shenjtë, Papa Francesku

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, u prit gjatë ditës së sotme në një audiencë të posaçme nga...

FORUM

Sjellësit e mynxyrës

Nga Aurel Plasari - Janë mbyllur 150 shkolla? Apo 133? Po ç’rëndësi ka saktësimi i numrit? Edhe...

Kur shkenca sfidon terrorizmin

Nga Anna Maria Volpe A mund të bëhet shkenca një element qendror, në luftën kundër terrorizmit dhe krimit...