Ballina Etiketimet Rikthim

Etiketim: rikthim

Zidane befason: Shumë shpejt do të rikthehem për të stërvitur

“Shpejt do të rikthehem për të stërvitur”. Deklarata është dhënë nga Zinedine Zidane për kalin spanjoll "TVE". Emri i strategu francez ka qenë i...

Iku në SHBA, Shpëtim Saraçi merr vendimin e papritur (FOTO)

Shpëtim Saraçi ishte ndër kompozitorët e parë shqiptarë që arriti të sillte një frymë të re emancipimi në muzikë pas viteve ’90. Pas një...

Kaka mund të rikthehet tek Milan

Milani ka konfirmuar se dëshiron ta rikthejë në skuadrën brazilianin Kaka. “Ai mund të jetë shumë i rëndësishëm për klubin dhe mbi të gjitha për...

Gruaja që u “rikthye” nga vdekja: Energjia gama…

Historia e pazakontë e Albina Mujës, e cila ishte sot e ftuar në emisionin "Pasdite në Top Channel", për të treguar se si i...

Bushati në Francë, deputeti i PD plas “bombën”: Francezët rikthejnë…

Vizita e Ministrit të Jashtëm, Ditmir Bushati në Francë, në selinë blu po shihet skepticizëm. Përmes një statusi në rrjetin social facebook, deputeti i...

Rikthehet Rita, “kriza e çerekut të jetës” (FOTO)

Rita më në fund ka mbajtur premtimin e saj për materiale të reja, duke publikuar këngën e re “Your Song” (Kënga juaj). Në një intervistë...

Obama sapo i dha popullit amerikan lajmin e shumëpritur!

Pas një pushimi krejtësisht të merituar, ish-presidenti i SHBA-ve, Barack Obama është gati për t’ju kthyer politikës, dhe e gjithë bota duhet ta mësojë...

Mënyra e re për të rikthyer kujtesën

Dikush ju lexon një numër telefoni, ju e formoni për ta telefonuar, por dhjetë minuta më vonë, a do e mbanit mend ende atë...

Mungesa e një sulmuesi, rikthen në kombëtare Edgar Çanin

Largimet, dëmtimet, duket se do ta shoqërojnë skuadrën kuqezi edhe në ndeshjet e vlefshme për eleminatoret e Rusi 2018. Pas Arlind Ajetit dhe Rey...

Rikthehet në ekran? Adi Krasta e mohon

Ditën e sotme, në median online qarkulloi një lajm se gazetari i njohur Adi Krasta do të rikthehej në ekran. Revista “Bordo” shkruante se...

EDITORIAL

Dënimi i Shullazit, reagon ambasada e SHBA-së: Kush e ka radhën?

Ambasada amerikane në Tiranë përshëndet vendimin e djeshëm të Gjykatës e cila vendosi dënimin me 14 vjet...

FORUM

Me arkëmortin e kreut të Ballit Kombëtar, socialistët varrosën grimcën e fundit të trashigimisë së majtë

Nga Andi Bushati/ Rikthimi i dytë në pushtet i socialistëve po i zhvesh ata gjithnjë e më shumë...

A po “shikon” Europa më mirë me Ambasadorin e ri?

Nga Blendi Fevziu -  Ambasadori i ri i BE në Tiranë, Luixhi Soreka, ka dalë dje në Opinion,...