E shtunë, Shkurt 16, 2019
Ballina Etiketimet Rezultatet

Etiketim: rezultatet

Manipuluan rezultatet e ndeshjeve, 15 persona në pranga

Futbolli nuk është e vetmja disiplinë sportive ku rezultati manipulohet. Së fundmi, në skenë ka dal edhe tenisi, me policinë spanjolle që ka nisur...

Manipuluan rezultatet e ndeshjeve, 15 persona në pranga

Futbolli nuk është e vetmja disiplinë sportive ku rezultati manipulohet. Së fundmi, në skenë ka dal edhe tenisi, me policinë spanjolle që ka nisur...

Sa kohë kalojmë me kokën mbi celular? Rezultatet janë tronditëse

Varësia ndaj rrjeteve sociale dhe pajisjeve teknologjike në tërësi po bëhet aq shqetësuese sa vetë këto rrjete po sjellin mënyra për menaxhimin e kohës...

Kupa e Shqipërisë/ Skuadra e Superiores nuk falin, ja rezultatet në...

Sot janë luajtur 8 takimet e vlefshme për Grupin A dhe B të Kupës së Shqipërisë. Skuadrat e Kategorisë Superiore nuk kanë falur duke...

Matura 2018/ Dalin rezultatet e Matematikës, 2 274 maturantë kanë marrë...

Për të gjithë ata maturantë që janë në pritje dhe ankth, kanë dalë notat e provimit të Matematikës. Qendra e Shërbimeve Arsimore ka publikuar ditën...

Dalin rezultatet e Lotarisë Amerikane, shqiptarët dynden për përgjigjet, bie serveri

Sot në orën 18:00 pasdite të gjithë aplikuesit mund të verifikojnë nëse janë përzgjedhur ose jo nga Lotaria Amerikane. Por fluksi i madh i shqiptarëve...

Dorëzimi i armëve, zbardhet rezultatet e nismës së policisë

Nisma e policisë për dorëzimin vullnetar të armëve duket se ka dështuar për t’i dhënë fund këtij fenomeni. Top Channel, shkruan se deri në...

Publikohen rezultatet paraprake të zgjedhjeve në Maqedoni

VMRO-DPMNE dhe Koalicioni për "Maqedoni më të Mirë" ka fituar 452.709 vota (38,06%), LSDM dhe Koalicioni 436.469 (36,69%), BDI 86.812 (7,30%) dhe Lëvizja Besa...

EDITORIAL

Protesta e madhe e Opozitës para Kryeministrisë. Pritet përplasje si në Paris

-Sot do përballen dy frontet politike se cila palë mbledhë me shumë njerëz. Në qytetin bregdetar do...

FORUM

Deutsche Welle: Protestë masive e opozitës për rënien e qeverisë Rama

Sot në Tiranë zhvillohet një protestë e madhe e opozitës kundër qeverisë Rama, të cilën opozita e...

Njolla me bojë blu e opozitës dhe njolla e zezë e korrupsionit

Nga Monitor Edhe piktori më amator e di që, po të përziesh bojën blu me atë mavi rezultati nuk...