E shtunë, Shkurt 16, 2019
Ballina Etiketimet Rezart Veleshnja

Etiketim: Rezart Veleshnja

‘Demaskoi të dashurën se kishte 4 lidhje paralele”, Rezart Veleshnja zbulon...

Mbrëmjen e së dielës në Instagramin e Rezart Veleshnjën u bënë disa postime që shokuan opinionin publik. Në postime aktori i famshëm i humorit akuzonte...

VIDEO/ Rezart Veleshnja tregon se si janë pjeshkat e Instagramit

Rezart Veleshnja është një ndër aktorët më të mirë shqiptarë, të cilin prej vitesh e kemi parë në spektaklin Portokalli dhe na ka shkrirë...

Aktori i ”Portokallisë” rrëfen përplasjen: Ishte faji i Elvana Gjatës dhe...

Aktori i njohur i ''Portokallisë'', Rezart Veleshnja ka rrëfyer se marrëdhëniet me regjisorin Altin Basha nuk kanë nisur aspak mirë, përkundrazi. I ftuar te...

“Nuk po më pëlqente…”, Rezart Veleshnja zbulon pse fshiu foton me...

Aktori i humorit, Rezart Veleshnja prej kohësh është shndërruar në personazhin më të përfolur në median rozë. Pas publikimit të një fotoje ku shfaqej...

Aktori-Ramës për rrugën: Projektet e tua përdori si letër higjenike

Aktori i Portokallisë, Rezart Veleshnja, ka qenë në llixhat e Bënjës në Përmet por aty një pjesë e rrugës e cila është në gjendje të...

Rroga marramendëse e Rezartit, ja sa paguhet aktori i humorit

Aktori i njohur Rezart Veleshnja ka qenë mbrëmjen e djeshme i ftuar në emisionin "Zonë e Lirë" të Arian Çanit, ku ka rrëfyer më...

Bleona Qereti revoltohet me Arian Çanin, largohet nga studio (VIDEO)

Bleona Qereti është nervozuar me drejtuesin e emisionit “Zonë e Lirë”, Arian Çani pasi në ekran u shfaq video ku aktori Rezat Veleshnja imiton...

Aktori i ‘Portokallisë’ zbulon: Ja pse imitojmë prezantuesit e Klan-it

Rezart Veleshnja është një ndër aktorët më të njohur të humorit. Ka pikasur në portokalli me personazhet e tij që shpesh janë frymëzuar nga...

VIDEO / Rezart Veleshnja bëhet xheloz për Ermal Mamaqin, shiko çfarë...

Aktori i njohur i humorit, Rezart Veleshnja është bërë “xheloz” për faktin se Ermal Mamaqi arriti të mbjellë pemën e tij në Parkun e...

Nga Betim Spërdhima te “Zona e Brrylit”, Rezart Veleshnja në Wake...

Rezart Veleshnja, një ndër aktorët më të spikatur në “Portokalli”, i cili numëron role nga më të ndryshmit, që nga personazhe të thjeshtë e...

EDITORIAL

A është i ligjshëm përdorimi i gazit helmues ushtarak në protestën qytetare? (VIDEO)

Policia dhe Garda e Republikës ka përdorur në protestën e sotme gaz lotsjellës, jo vetëm ndaj disa...

FORUM

Neritan Sejamini: Reagim i turpshëm i ambasadave

Nga Neritan Sejamini- Është qesharake të shikosh nivelin e turpshëm ku kanë përfunduar ambasadorët perëndimorë në Tiranë: bëjnë...

Lubonja: Policia e papërgatitur për protestuesit

Analisti Fatos Lubonja i ftuar në rubrikën “Opinion’ në News 24 ka komentuar protestën e ditës...