E shtunë, Shkurt 16, 2019
Ballina Etiketimet Rexhep Meidani

Etiketim: Rexhep Meidani

“Lleshi”, Nazarko rrëfen: Si Meidani ia ktheu Nanos kandidaturat e 8...

Në cilësinë e Këshilltarit të ish-Presidentit Rexhep Meidani, Mentor Nazarko i ftuar në emisionin “Open” me gazetaren Eni Vasili në Top Channel tregoi një...

Kufijtë, delegacioni nga Kosova takim me ish-presidentin Mejdani

Ish-presidenti Rexhep Mejdani priti në një takim kryetarin e Kuvendit të Kosovës z. Kadri Veseli dhe zëvendës kryeministrat Fatmir Limaj dhe Dardan Gashi. Gjatë takimit...

EDITORIAL

Protesta e madhe e Opozitës para Kryeministrisë. Pritet përplasje si në Paris

-Sot do përballen dy frontet politike se cila palë mbledhë me shumë njerëz. Në qytetin bregdetar do...

FORUM

Shkatërrimi i kërpudhës, si simbol i artit që fsheh krimin

Nga Andi Bushati/ Reagimi i parë që Edi Rama bëri për protestën e opozitës në bulevard ishte keqardhja...

Andi Bushati: Shkatërrimi i kërpudhës, si simbol i artit që fsheh krimin

Nga Andi Bushati - Reagimi i parë që Edi Rama bëri për protestën e opozitës në bulevard ishte...