E mërkurë, Nentor 21, 2018
Ballina Etiketimet Rexhep Meidani

Etiketim: Rexhep Meidani

“Lleshi”, Nazarko rrëfen: Si Meidani ia ktheu Nanos kandidaturat e 8...

Në cilësinë e Këshilltarit të ish-Presidentit Rexhep Meidani, Mentor Nazarko i ftuar në emisionin “Open” me gazetaren Eni Vasili në Top Channel tregoi një...

Kufijtë, delegacioni nga Kosova takim me ish-presidentin Mejdani

Ish-presidenti Rexhep Mejdani priti në një takim kryetarin e Kuvendit të Kosovës z. Kadri Veseli dhe zëvendës kryeministrat Fatmir Limaj dhe Dardan Gashi. Gjatë takimit...

EDITORIAL

Ambasada e SHBA: Presim zbatimin e ligjit dhe për ish-ministrin Samir Tahiri

Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë ka reaguar sot për vendimet e gjykatave në vend duke...

FORUM

Behgjet Pacolli, si pasqyrë e dështimit të shtetit të Kosovës

Nga Berat Buzhala - Ne jetojmë në një shtet ku gjysma e ministrave kanë aktakuza, duke e përfshirë...

Interpoli, fajin për dështimin e ka vetë Kosova

Nga Rexhep Qosja - Mjerisht Kosova dështoi edhe për të tretën herë për t’u bërë anëtare e organizatës...