E shtunë, Janar 19, 2019
Ballina Etiketimet Reperët

Etiketim: Reperët

Tekste homoseksuale për reperët, flet Eminem: Nuk ndihem mirë për këtë

Eminem ka rrëfyer se nuk ndihej mirë për tekstet homofobike që ka shkruar në këngët e albumit të tij të fundit, Kamikaze. Ai u përball...

Më në fund, reperët i japin fund “luftës”: Shfaqen të përqafuar...

Pas shumë diss-esh, ofendimesh dhe debatesh, Drake dhe Meek Mill janë gati ta hedhin të shkuarën pas krahëve. Si një shenjë se “lufta” ka...

Aksidentohen me makinë 2 këngëtarët e njohur shqiptarë (Foto)

Reperët e njohur nga Kosova janë përfshirë në një aksident mbrëmjen e sotme në Kosovë. Në disa fotografi të siguruara nga lajmi.net, shihen dy këngëtarët...

EDITORIAL

Analizë e DW për Ramën: Qëndrim i ri i diplomacisë shqiptare ndaj marrëveshjes Kosovë-Serbi?

Nga radio shtetrore gjermane DW/ Kryeministri Edi Rama u dekretua ministër i Jashtëm nga presidenti shqiptar, Ilir Meta....

FORUM

Në fund, ‘Luftën e Ftohtë’ e fiton ‘Zëri i Amerikës’

Nga Alfred Lela - Në një rrafsh kulturor, Edi Rama është rive gauche, një intelektual i ‘bregut të...

Ardi Veliu, kryepolici që negocioi fundarratinë e Balilit

Nga Lorenc Vangjeli - Ka një ngulm maniakal në Tiranë për të t’u ndarë sipas një linje të...