E shtunë, Shkurt 16, 2019
Ballina Etiketimet RENEA

Etiketim: RENEA

Ekzekutuan Kacifasin, Artan Hoxha: Agimi i Artë po kërkon emrat e...

Në emisionin ‘Opinion’, gazetari Artan Hoxha është shprehur se ka informacione së partia ekstremiste, Agimi i Artë po kërkon emrat përfaqësuesve të RENEA-s që...

Gjendet në Vjosë trupi i pajetë i 59 vjeçares

Eshtë gjendur në ujrat e lumit Vjosë trupi i pajetë i Manushaqe Nexhipit 59 vjeçares që u mbyt në këtë lumë pak ditë më...

Nënkryetari grek i Parlamentit Europian: Kacifas ishte ekstremist i armatosur, mos...

Në Greqi vrasja e Kostancinos Kacifas në Bularat ka shkaktuar reagime nacionaliste dhe urrejtje të pa hasur më parë ndaj Shqiptarëve. Partitë e opozitës...

Balla: E turpshme përpjekja e Saliut për të fajësuar forcat RENEA

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla e ka quajtur të turpshme përpjekjen e Saili Berishës për të fajësuar forcat RENEA në...

Ish-komandanti i forcës elitë: S’marrin urdhër për të qëlluar

Sadetin Fishta thotë se RENEA nuk merr urdhër për të qëlluar. Ata ndjekin procedurën pa u ndikuar nga rrethana të jashtme. RENEA është elita...

Zgjerohet RENEA, gjermanët do të drejtojnë një njësi të re

Reparti RENEA tashmë do të zgjerohet. Ky është vendimi i marrë nga Ministria e Brendshme pas një marrveshje të lidhur me policinë Gjermane. Burime...

RENEA dhe FNSH aksion në Tiranë dhe rrethe, goditet grupi i...

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë dhe RENEA në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda kanë goditur një grup gjobëvënësish. Aksioni po zhvillohet mbrëmjen...

Aksioni i RENEA-s, në fshatin Remas të Lushnjes, policia: Ja si...

Pas aksionit të policisë në një fshat të Lushnje ku mbeti i plagosur një person gjatë operacionit ku po kërkoheshnin dy persona me prcedentë...

“Plumbi e kapi në ballë”, nipi i të moshuarit: I shoqëruan...

Ishte ora 04:00 e mëngjesit kur forca të shumta policie dhe RENEA zbarkuan në fshatin Remas të Divjakës, ndërsa thuhet se ishin në kërkim...

Pak minuta para ndeshjes Shqipëri-Izrael, RENEA monitoron me snajper

Kur kanë mbetur edhe pak minuta nga nisja e ndeshjes mes Shqipërisë dhe Izraelit, siguria në Elbasan Arena është maksimale. Siç duket edhe nga...

EDITORIAL

Protesta e madhe e Opozitës para Kryeministrisë. Pritet përplasje si në Paris

-Sot do përballen dy frontet politike se cila palë mbledhë me shumë njerëz. Në qytetin bregdetar do...

FORUM

Shkatërrimi i kërpudhës, si simbol i artit që fsheh krimin

Nga Andi Bushati/ Reagimi i parë që Edi Rama bëri për protestën e opozitës në bulevard ishte keqardhja...

Andi Bushati: Shkatërrimi i kërpudhës, si simbol i artit që fsheh krimin

Nga Andi Bushati - Reagimi i parë që Edi Rama bëri për protestën e opozitës në bulevard ishte...