E premte, Shkurt 22, 2019
Ballina Etiketimet Redjon Shtylla

Etiketim: Redjon Shtylla

Kush i merr mandatet? Boçi: Parlamenti ka marrë fund, duhet qeveri...

Intervistë për "Koha Jonë" deputeti i PD-së, Luçiano Boçi: Në qeli arkitektët e votës së grabitur nga maja e pushtetit Bisedoi: Redjon Shtylla "Djegia e mandatave...

Protesta, Kërpaçi: Të rinjtë si tremben dhunës, edhe nga PS kërkojnë...

Intervistë për "Koha Jonë", kryetarja e LRI-së: Opinioni publik, ai ndërkombëtar, figura brenda PS, e çdo qytetar i thjeshtë që është nën presionin e...

Ndarja e kufijve? Gjosha: Gjermania se lejon, Rama po rrezikon negociatat...

Flet për "Koha Jonë" Ish-ministrja e Integrimit, deputetja e LSI-së, Klajda Gjosha: S’ka rezultate për 5 sfidat, Rama vë në rrezik negociatat me BE-në Intervistoi:...

Meçorapaj: Rama i rrethuar nga ndërkombëtarët, marrëveshja e 18 majit ka...

Deputetja e PD-së për "Koha Jonë", Nada Meçorapaj: Qeveria tranzitore është një kabinet multipartiak që përgatit zgjedhje të besueshme dhe harton një paketë pro...

“Rama me sulme brutale”, Duka: “Pakti për Universitetin”, veprim okult i...

Flet për "Koha Jonë" deputetja e PD-së, Valentina Duka: 16 shkurti, dita e një kontrate të re politike Intervistoi: Redjon Shtylla "Qeveria ka filluar një fushatë...

“Vendi në kolaps”, Çupi për KJ: Largimi i qeverisë me çdo...

Intervistoi: Redjon Shtylla "E vetmja mënyrë për të dalë nga ky kolaps ku është futur vendi është largimi i kësaj qeverie përmes protestave apo çdo...

Dhunë? Boçi “zbulon” skenarin për protestën në Elbasan: Militantët e PS…

Intervistoi: Redjon Shtylla Opozita e bashkuar më 16 shkurt do të dalë në protestë të madhe. PD-ja nga ana e saj na nisur protestat lokale....

Ulqinaku: Zgjedhjet vetëm me qeveri tranzitore, fitojmë bashkitë kryesore

Flet për "Koha Jonë", deputetja dhe anëtarja e kryesisë së PD-së, Izmira Ulqinaku: Protesta çdo ditë, më pas në dorën e shqiptarëve Intervistoi: Redjon Shtylla "16...

Arsimi në kolaps, Malaj për ”KJ”: Greva e pedagogëve rrëzon qeverinë

Redjon Shtylla Paçka se sot u zhvilluan një sërë takimesh që lidhen me protestën e studentëve dhe grevën e pedagogëve, ende nuk ka zgjidhje për...

Krimi ”plagos” Shqipërinë, 8 të vrarë në 1 muaj

Redjon Shtylla Krimi nuk po njeh moshë. Në vitin 2018, 51 persona u vranë dhe në vetëm një muaj të 2019, janë 8 viktima, duke...

EDITORIAL

Emrat kandidatë për kryeministër që pranon Opozita për Qeverinë Tranzitore

Djegia e mandatëve të deputetit fut në krizë politike, kushtetuese dhe shoqërore vendin. Parlamenti nuk mund të...

FORUM

Monologu i Ramës, në panik, i tmerruar, arrogant …

Nga Kastriot Islami/ Sonte në konferencën e shtypit, Rama gulconte nga frika, nga paniku…Atij i merrej fryma nga...

Pse mbërritëm deri këtu?

Nga Jamarbër Malltezi* Situata aktuale është krejtë sisht anormale, por nuk është aksidentale. Kjo situatë është pasojë e...