E hënë, Nentor 19, 2018
Ballina Etiketimet Qirjako Nakuçi

Etiketim: Qirjako Nakuçi

Historia e incestit me vajzën, halla: Im vëlla të pushkatohet nëse...

Është rikthyer sërish në emisionin ‘Me zemër të hapur’ historia e incestit në një familje në Tiranë, ku babai ndodhet pas hekurave pasi akuzohet...

“Më përdhunoi për 16 vite”, babai e mohon: Më rrahën që...

“Nuk e kam përdhunuar unë vajzën time. Gënjen ish-gruaja bashkë me vajzën që të më marrin shtëpinë”. Kështu deklaron nga burgu i Vaqarrit Qirjako...

Përdhunoi për 16 vjet vajzën, pendohet babai “monstër”! Ja çfarë tha...

Pas arrestimit mbrëmjen e djeshme babai “monstër” që përdhunoi të bijën është lënë ditën e sotme në burg. Mësohet se sot Qirjako Nakuçi, i...

EMRI/ Kush është babai “monstër” në Tiranë që përdhunoi të bijën...

Një ngjarje monstruoze ka dalë në dritë në kryeqytet dhe përfundoi me vënien pas hekurave të një 61-vjeçari që përdhunoi për 16 vite të...

EDITORIAL

Basha:15 oligarkë marrin 2,2 miliardë euro nga buxheti i shtetit dhe 150 milion euro çdo vit

Lulzim Basha sot ka qenë i prerë dhe më i drejtëpërdrejtë se çdo herë kohët e fundit....

FORUM

Gazeta e parë në tokat shqiptare: “Iskodra” e vitit 1868, ku asnjë fjalë nuk ishte shqip!

Ilirjan Agolli Historianët dhe bibliografët e shtypit shqiptar (1) deri pak kohë më parë nuk ishin në dijeni...

Clement Atlee: Lufta sekrete e antiChurchillit

Sot Clement Attlee konsiderohet gjerësisht si një lider i madh socialist, por nga arkivat po del një...