E martë, Shtator 18, 2018
Ballina Etiketimet Qirjako Nakuçi

Etiketim: Qirjako Nakuçi

Historia e incestit me vajzën, halla: Im vëlla të pushkatohet nëse...

Është rikthyer sërish në emisionin ‘Me zemër të hapur’ historia e incestit në një familje në Tiranë, ku babai ndodhet pas hekurave pasi akuzohet...

“Më përdhunoi për 16 vite”, babai e mohon: Më rrahën që...

“Nuk e kam përdhunuar unë vajzën time. Gënjen ish-gruaja bashkë me vajzën që të më marrin shtëpinë”. Kështu deklaron nga burgu i Vaqarrit Qirjako...

Përdhunoi për 16 vjet vajzën, pendohet babai “monstër”! Ja çfarë tha...

Pas arrestimit mbrëmjen e djeshme babai “monstër” që përdhunoi të bijën është lënë ditën e sotme në burg. Mësohet se sot Qirjako Nakuçi, i...

EMRI/ Kush është babai “monstër” në Tiranë që përdhunoi të bijën...

Një ngjarje monstruoze ka dalë në dritë në kryeqytet dhe përfundoi me vënien pas hekurave të një 61-vjeçari që përdhunoi për 16 vite të...

EDITORIAL

Prestigjozja ‘The Economist’ numëron arsyet përse nuk do të ndryshojnë kufijtë Serbi-Kosovë

Në muajin gusht, presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, dhe ai i Kosovës, Hashim Thaçi, njoftuan në një...

FORUM

Lubonja për Teatrin: Mazhoranca nuk do të tërhiqet nga shembja, duhet rezistencë fizike

Analisti Fatos Lubonja deklaron se duhet rezistencë fizike për të ndaluar shembjen e Teatrit. Lubonja u shpreh se...

Kosova dhe Serbia zhvendosin betejën në Nju Jork

Asambleja e Përgjithshme e Kombeve të Bashkuara, e cila nis punimet më 18 shtator në Nju Jork,...