E mërkurë, Shtator 26, 2018
Ballina Etiketimet Qentë e rrugës

Etiketim: Qentë e rrugës

Qentë e rrugës shqetësim edhe në 1924, autorizimi i Bashkisë së...

hqetësimi i qytetarëve për rrezikun që mbartin qentë e rrugës siç duket është një problem i vjetër. Në një kohë kur shoqata të mbrojtjes...

EDITORIAL

Kitaroviç ia “plas” Thaçit në sy: Kufijtë e Ballkanit janë gdhendur në gur

Kundër idesë së presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, për shkëmbimin e territoreve, apo siç po e quan...

FORUM

“Fondacionet Ivanaj” promovojnë librin “Ministri i Hekurt-Mirash Ivanaj”

Fondacionet Ivanaj në bashkëpunim me shtëpinë botuese “Jozef" dhe “Radi&radi.com” organizuan sot në Tiranë një konferencë jubilare...

Koment: Historike dhe delikate – Marrëveshja mes Kinës e Vatikanit

Marrëveshja provizore mes Kinës dhe Vatikanit hap rrugën për një dialog të mëtejshëm. Një sipërmarrje e guximshme...