E martë, Nentor 13, 2018
Ballina Etiketimet Qemal Kafazi

Etiketim: Qemal Kafazi

Zbardhen detajet e para, ja pse e vrau veten 55-vjeçari në...

Një 55-vjeçari në Kuçovë i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë. Ngjarja në fjalë ndodhi sot rreth orës 19:30 në lagjen “11 Janari”. Burime...

EDITORIAL

Manjani: Rama shkeli kushtetutën, një ushtarak s’mund të jetë ministër

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani e ka cilësur shkelje të rëndë Kushtetuese, propozimin e kryeministrit Edi Rama,...

FORUM

Papa Françesku, audiencë të veçantë për vitin e Skënderbeut

Papa Françesku do të presë në një audiencë të veçantë përfaqësues të popullit shqiptar. Në kuadër të...

Fundi i Luftës së Parë Botërore – Asgjë nuk ka kaluar!

100 vjet pas Luftës së Parë Botërore, Evropa është përplot frikë dhe paralajmërime. Ai që beson se...