E mërkurë, Nentor 14, 2018
Ballina Etiketimet Publikon videon

Etiketim: publikon videon

Deputeti i PD publikon videon: Dita e parë e shkollës fillon...

Deputeti i PD për qarkun e Fierit, Enkelejd Alibeaj, në një postim në Favebook, ka treguar se sot në ditën e parë të fillimit...

Rama publikon videon, flet për vitin e thellimit të kthesës historike

Ditën e parë të javës kryeministri Edi Rama e ka nisur me një lajm të mirë për arsimin dhe për nxënësit, që tashmë, do...

EDITORIAL

Arresti për ish-kryeministrin maqedonas sinjal edhe për Shqipërinë

Ish-kryeministri autoritar dhe arrogant maqedonas, Nikoll Gruesvki tashmë jo vetëm që kërkohet të arrestohet nga gjykata penale...

FORUM

Blendi Fevziu: Mid’hat Frashëri i fali Shqipërisë gjithçka kishte

Nga Blendi Fevziu -Më 4 mars 1929, 89 vjet më parë, një burrë i veshur shik, me...

“Shpellarët” kundër barbarëve

Nga Oerd Bylykbashi Prishja e shtëpive të banorëve të Unazës së Madhe është antikushtetuese, jo thjesht e paligjshme...