E dielë, Shtator 23, 2018
Ballina Etiketimet Publikon videon

Etiketim: publikon videon

Deputeti i PD publikon videon: Dita e parë e shkollës fillon...

Deputeti i PD për qarkun e Fierit, Enkelejd Alibeaj, në një postim në Favebook, ka treguar se sot në ditën e parë të fillimit...

Rama publikon videon, flet për vitin e thellimit të kthesës historike

Ditën e parë të javës kryeministri Edi Rama e ka nisur me një lajm të mirë për arsimin dhe për nxënësit, që tashmë, do...

EDITORIAL

Policia arreston grupin kriminal më të rrezikshëm

Nën drejtimin e Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, policia shqiptare arriti të bëjë...

FORUM

Një faqe e re për Maqedoninë dhe mbarë Rajonin

Prof.Lisen Bashkurti - Dita e referendumit në Maqedoni po afrohet. Ne fakt është dita e kthesës së madhe...

Për diktatorët

Nga: Xhon Gunter* Gjithë diktatorët janë anormalë. Ky është një fakt aksiomatik. Asnjë njeri në gjendje normale nuk...