E mërkurë, Nentor 14, 2018
Ballina Etiketimet Provokon Kim

Etiketim: Provokon Kim

Provokon Kim, shfaqet me të brendshme e shtrirë mes lulesh

Kim Kardashian vazhdon të jetë “asi” i mediave rozë me fotografitë e saj, të cilat nuk dalin asnjëherë nga moda.  Ylli amerikan madje ‘thyen’ rrjetin me postimet e saj që marrin...

EDITORIAL

Lesi, kryeministrit Rama: Do të ikësh si Nano me brekushe në Maqedoni!

Edi Rama ishte në emision live këtë të martë te Report TV. Përballë ishin gazetarët Muhamet Veliu,...

FORUM

A po “shikon” Europa më mirë me Ambasadorin e ri?

Nga Blendi Fevziu -  Ambasadori i ri i BE në Tiranë, Luixhi Soreka, ka dalë dje në Opinion,...

Italia, euro dhe populistët

Buxheti i Italisë për vitin 2019 shkel rregullat e BE. Kjo nuk e pengon qeverinë italiane,e cila...