E premte, Nentor 16, 2018
Ballina Etiketimet Problemet

Etiketim: problemet

Problemet që ju sjellin venat e kapilarët e fryrë të këmbëve

Femrat dëshirojnë të kenë këmbë të bukura. Por për disa prej tyre kjo është e vështirë për shkak të kapilarëve të dukshëm dhe variceve....

Jona Spahiu tregon problemet që po kalon në shtatzani

Moderatorja Jona Spahiu po shijon ditët e fundit të shtatzanisë. Gjatë kësaj kohe në pritje të ëmblë, Jona nuk i ka kursyer fotot me barkun...

Nga ekonomia e zezë, deri te largimi i “trurit”, problemet e...

Për të gjashtë vendet e Ballkanit Perëndimor, sfidat nuk janë të pakta. Nëpërmjet politikave stimuluese, ata po përpiqen që të arrijnë konvergjencën me Bashkimin...

EDITORIAL

Tifozët grek me flamuj të Vorio Epirit, Federata helene hesht

Greqia dje fitoi minimalisht 1-0 ndaj Finlandës në duelin e vlefshëm për Ligën C. Edhe në këtë...

FORUM

Ç’gallatë!

Nga Ylli Manjani  - Ç’gallatë! Gruevskin, mikun e Metës e paska ndihmuar Policia e Ramës të arratiset. Ndërkohë Meta kastile...

CDU në ethe: Kush do ta pasojë Angela Merkelin

Nga Sabine Kinkartz, Christoph Strack Edhe tre javë kanë mbetur nga kongresi i Partisë Kristiandemokrate në Hamburg, ku Angela...