E shtunë, Janar 19, 2019
Ballina Etiketimet Princeshë Diana

Etiketim: Princeshë Diana

Sekreti që fshihej pas kësaj bizhuterie të Princeshë Dianës

Diana është një prej princeshave të familjes mbretërore që do të mbahet mend gjatë. Edhe pas vdekjes së saj ajo komentohet shumë për stilin, mënyrën e...

Ndërron jetë i “dashuri” i princesësh Diana

Oliver Hoare, i njohur si i dashuri i Princeshë Dianas, është ndarë nga jeta në moshën 73-vjeçare. Eksperti arti u përfol gjatë në mediat...

Gjashtë rregullat e rrepta të familjes mbretërore që u ndryshuan nga...

Diana Spencer përfaqësonte një familja aristokrate dhe rrjedhimisht ishte e përkryer për të qenë pjesë e familjes mbretërore. Martesa e saj me princin Charles bëri...

Misteri që do ju lërë pa fjalë/ Ja pse Diana mbante...

Jo rrallë herë Princeshë Diana është fotografuar me dy ora në kyçin e saj të majtë. Ndryshe nga se mund të mendohet, ajo do...

Princeshë Diana kishte fshehur një sekret në këpucët e saj të...

Vetëm pak kohë ka kaluar që nga mbushja e plot 20 viteve që nga vdekja tragjike e Princeshës Diana. Por ama familjarët vec kujtimeve të ëmbla kanë...

Fjalët e para të Princeshës Diana në momentin e aksidentit

Princeshë Diana humbi jetën rreth 20 vite më parë në një aksident automobilistik në Paris më 31 gusht 1997. Ajo ishte duke udhëtuar me...

“Fenomeni” Diana, ja si e “argëton” botën edhe pas vdekjes

Fenomeni Diana, princesha e cila është e "pavdekshme". Që nga dokumentarët televizivë, te rrëfimet e djemve të saj dhe teoritë e reja mbi vdekjen...

Disa FOTO të rralla të Princeshës Diana në plazh

Princesha Diana është veçuar gjithmonë për stilin e veçantë, gjë të cilën e ka treguar në çdo dalje të saj. Mirëpo, kishte edhe një pasion tjetër...

EDITORIAL

Analizë e DW për Ramën: Qëndrim i ri i diplomacisë shqiptare ndaj marrëveshjes Kosovë-Serbi?

Nga radio shtetrore gjermane DW/ Kryeministri Edi Rama u dekretua ministër i Jashtëm nga presidenti shqiptar, Ilir Meta....

FORUM

Ardi Veliu, kryepolici që negocioi fundarratinë e Balilit

Nga Lorenc Vangjeli - Ka një ngulm maniakal në Tiranë për të t’u ndarë sipas një linje të...

Putini në Beograd – Asgjë e re nga aleanca e vjetër

Prof. Lisen Bashkurti - Mbas një procesi parapërgaditor të gjatë Presidenti Putin erdhi në Serbi, ose thënë në...