E premte, Nentor 16, 2018
Ballina Etiketimet Portieri

Etiketim: Portieri

Kerius u ekzaminua me dëmtim në kokë, a do të përsëritet...

Portieri i Liverpulit, Loris Kerius i është nënshtruar dje një skaneri në kokë, pas përplasjes së tij me kapitenin e Real Madrid dhe Serxhio...

Nga Spanja: Alison i ka dhënë fjalën Real Madridit

Porieri i Romës, Alison Beker sezonin e ardhshëm pritet që të luajë me skuadrën e Realit të Madrit. Gazeta spanjolle “Marca” shkruan se madrilenët...

Berisha: Kombëtarja diçka e shenjtë, kemi ekip për Europian (VIDEO)

Etrit Berisha ka folur në prag të miqësores ndaj Ukrainës. Gardiani kuqezi tha se të gjithë lojtarët janë gati të tregojnë vlerat në fushë,...

Bufon është gati për të firmosur me PSG, por “vendos” UEFA

Tashmë është vendosur gjithçka. Xhixhi Bufon i ka thënë “Po” PSG për të firmosur një kontratë për 2-vjeçare, nga e cila do të përfitojë...

E BUJSHME/ Liverpuli ofron 30 milionë euro për Thomas Strakoshën

Thomas Strakosha ka zhvilluar një sezon fantastik në vitin e parë si titulluar te skuadra e Lacios. Gardiani shqiptar ka tërhequr tashmë edhe vëmendjen...

Kerius kërkon falje për gafat në finale: Tani duhet të gjej...

Portieri i Liverpulit, Loris Kerius, ishte protagonist absolut për skuadrën e tij në humbjen e finales së Championsit ndaj Realit, duke bërë dy gafa...

Strakosha mungon për shkak dëmtimi, Panuçi e zëvendëson me Selmanin

Kombëtarja kuqezi bën një ndryshim në listën e lojtarëve të grumbulluar pas dy miqësoreve të radhës. Bëhet fjalë për Gentian Selmanin, portierin e Laçit. Strakosha...

Nata më e gjatë për Bufon, largohet nga Juve dhe vijon...

Parashikohet një natë e gjatë, mes mendimesh, kujtimesh dhe bilancesh mes orëve pagjumë. Xhixhi Bufon ka ende disa orë për të vendosur se çfarë...

Lacio kërkon “biletën” për në Champions, ja formacioni ndaj Krotones

Lacio luan pas pak minutash “match-pointin” e parë për të shkuar në Champions League sezonin e ardhshëm, pasi në rast fitoreje ndaj Krotones në...

Gafa e rëndë, portieri i Bajernit: *ut, tani nuk mund të...

Portieri i Bajernit të Mynihut, Sven Ulraiç, ndihet ende në faj për eliminimin e skuadrës së tij në gjysmëfinale ndaj Realit. Gardiani gjerman bëri...

EDITORIAL

Policia e Shtetit pranon se Gruevski kaloi nga kufiri shqiptar për në Mal të Zi

Departamenti i Kufirit dhe Migracionit në Policinë e Shtetit ka reaguar sot lidhur kalimin në territorin shqiptar...

FORUM

Mustafa Nano: Çfarë më tha Rama kur i propozova Ben Blushin për kryetar Bashkie

‘Provocateur’, është libri i botuar nga gazetari Mustafa Nano. Libri është një auto rrëfim në formën e...

A do ta ekstradojë mikun e tij maqedonas, kryeministri hungarez?

Duke e lejuar hyrjen e ish-kryeministrit maqedonas, Gruevski në Hungari, kryeministri hungarez, Viktor Orban tallet me qeverinë...