E shtunë, Shtator 22, 2018
Ballina Etiketimet Portieri

Etiketim: Portieri

Chelsea gjen më në fund pasuesin e Courtois, paguan 80 milionë...

Kepa Arrizabalaga është një hap larg Chelsea-t. Gazeta “AS” në Spanjë shkruan se ekipi anglez është i gatshëm të paguajë 80 milionë euro, aq...

Napoli kërkon portierin që shkëlqen gjithmonë në Botëror

Napoli ka zgjedhur Guillermo Ochoa për të plotësuar vendin e lënë bosh nga largimi i Pepe Reinas. 33-vjeçari, i cili kërkon me ngulm transferimin...

Portieri i Rusisë zbulon “sekretin” se si i priti penalltitë e...

Portieri rus Igor Akinfeev, ka zbuluar se si i priti penalltitë e Koke dhe Iago Aspas. Sipas tij, ai e dinte shumë mirë se...

Neuer: Kjo nuk ishte Gjermania, ja çfarë i mungoi ekipit

Portieri i Gjermanisë, Manuel Neuer, është shprehur shumë i mërzitur pas eliminimit në Kupën e Botës. “Nuk kemi bindur në asnjë ndeshje, ku mund të...

Ndali çdo gjuajtje të Gjermanisë, portieri korean: Kurrë s’kam pasur një...

Portieri i Koresë së Jugut, Shin Taeyong priti çdo gjuajtje të rrezikshme të Gjermanisë në ndeshjen e sotme, duke u shpallur njeriu i ndeshjes....

E pabesueshme/ Portieri më i vjetër i historisë së Kupës së...

Në ndeshjen që Egjipti po luan kundër Arabisë Saudite e vlefshme për Grupin A të Botërorit, nga minuta e parë për “faraonët” ka zbritur...

Ish-legjenda e portës së Lacios kritikon Strakoshën: Duhet të përmirësohet!

Ish-portieri legjendar i Lacios, Marko Balota, në një prononcim për “Radiosei”-n ka folur edhe për “gardianin” e Kombëtares Thomas Strakoshën. 54-vjeçari, i cili është portieri...

Bëri dy gafa qesharake në finalen e Championsit, Kerius pushon me...

Loris Kerius, pas gafave në finalen e Champions League, ka vendosur që të relaksohet në Bora Bora. Sipas gazetës “Bild”, portieri i Liverpulit, i...

Kerius u ekzaminua me dëmtim në kokë, a do të përsëritet...

Portieri i Liverpulit, Loris Kerius i është nënshtruar dje një skaneri në kokë, pas përplasjes së tij me kapitenin e Real Madrid dhe Serxhio...

Nga Spanja: Alison i ka dhënë fjalën Real Madridit

Porieri i Romës, Alison Beker sezonin e ardhshëm pritet që të luajë me skuadrën e Realit të Madrit. Gazeta spanjolle “Marca” shkruan se madrilenët...

EDITORIAL

Deklaratë e 10 prokurorëve të Krimeve të Rënda dhe deklarata e Arta Markut

Në prokurori nuk ka qetësi, ka plasur rrëmuja. Shkak është bërë fillimi i masës disiplinore ndaj 10...

FORUM

Një faqe e re për Maqedoninë dhe mbarë Rajonin

Prof.Lisen Bashkurti - Dita e referendumit në Maqedoni po afrohet. Ne fakt është dita e kthesës së madhe...

Për diktatorët

Nga: Xhon Gunter* Gjithë diktatorët janë anormalë. Ky është një fakt aksiomatik. Asnjë njeri në gjendje normale nuk...