E shtunë, Shkurt 23, 2019
Ballina Etiketimet Policia e Tiranës

Etiketim: policia e Tiranës

Homazhe për Artan Cukun, Drejtoria e Policisë së Tiranës hap dyert

Sot në orën 12:00, në Drejtorinë e Policisë së Tiranës do të zhvillohen homazhet për Artan Cukun. Cuku, ish-Drejtori i Policisë së Vlorës u vra dje...

Policia shpall në kërkim kreun e PD-së se kërcënoi policin

Policia e Tiranës ka shpallur në kërkim kreu e PD-së në Lushnje, Myslim Murrizi. Hetimi ndaj tij ka nisur një ditë më parë pas...

Sa vite burg rrezikon izraeliti i “çimkave”

Policia e Tiranës ka ngritur katër akuza ndaj "detektivit" izraelit, Yoram Frig, i cili u ndalua në aeroportin e Rinasit me pajisjen e dyshimtë. Sektori...

Policia e Tiranës jep alarmin: Kujdes nga këto vajza në internet!

“Burrat shqiptarë shantazhohen për videot intime nga femrat e huaja në Skype”. Ky është shqetësimi që ngre policia e Tiranës. “Raste të çuditshme por reale...

“Na jep 10 mijë euro ose…”/ Policia e Tiranës kap dy...

I dërgonin mesazhe kërcënuese një 55-vjeçari nga Tirana, të cilat do të ndaleshin vetëm nëse ky i fundit ju jepte në këmbim 10 mijë...

Goditi me sende të forta drejtorin e nëndrejtoreshën e shkollës, në...

Një 18 vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës pasi ka goditur me sende të forta drejtorin dhe nëndrejtoreshën tek “Shkolla e Bashkuar”, në...

Dy raste dhune në familje në Tiranë, kanos nusen e vëllait

Dy raste dhune në familje janë denoncuar dje në policinë e Tiranës. Njëra prej tyre bëhet fjalë për një sherr që ka ndodhur në rrugën...

Ristani dhe Bozdo rrezikojnë procedim penal?

Policia e Tiranës mund do të procedojë penalisht dy organizatorët e protestës së sotme të PD-së, Arben Ristani dhe Enno Bozdo, nëse tubimi zgjat...

VIDEO/Momenti kur kapet banda e prostitucionit në Tiranë, 11 të arrestuar,...

https://dailymotion.com/video/x5ar2i4 Policia e Tiranës ka shkatërruar një bandë e prostitucioni në kryeqytet, duke arrestuar 11 persona, ndërsa 10 të tjerë do të procedohen në gjendje...

Policia fut në grackë qytetarët, pasi bëjnë parakalim të gabuar (VIDEO)

Policia Rrugore duket se ka gjetur një mënyrë të re për të kapur në flagrancë në shkelje të rregullave të qarkullimit shoferët e ‘pa...

EDITORIAL

Në tetor 2019 zgjedhje vendore dhe parlamentare, ndryshe parizienët do shikojnë nga Tirana

-Zgjedhjet e datës 30 qershor duket se  nuk do zhvillohen, pasi deri atëhere do jetë krijuar qeveria...

FORUM

Astrit Patozi: Shqipëria nuk do digjet, Rama e Basha hëngshin kokën me njëri-tjetrin

Nga Astrit Patozi SHQIPËRIA NUK DO TË DIGJET, EDHE PSE "BIJTË E SHQIPES" I KANË MARRË NË DUAR...

Sonila Meço: Shqiptarëve u ka “ngordhur” nervi i protestës

Nga Sonila Meço “Anketa Europiane e Cilësisë së Jetës e hartuar nga Komisioni Europian, në shtatorin e kaluar...